pirmadienis, gegužės 20, 2013

Eurovizija. Arba tiesiog watafak.

Kaipgi aš nepasireikšiu apie kone svarbiausią muzikinį šou Europoje. Pradėsiu tuo, kad 2013 Eurovizija mane nuvylė. Labai nuvylė. Nors visada pasiruošiu didelį dubenį pagiežos, neapykantos ir žiupsnelį paniekos žiūrėdama šitą.. hmm.. reiškinį. Priežastys paprastos: kvailas politinis balsavimas, kvailos dainos laiminčios konkursą, geros dainos, kurios liūdnai žvelgia iš paskutinės vietos ir keistas lietuvių požiūris į dainininkus, kurie atstovauja mūsų šaliai.
Kodėl kitos šalys gražiai balsuoja už kaimynus? O latviai iškelia mums pavydo sceną, kad patekom į finalą ir neduoda balų. Estai irgi ne ką geriau. Netgi iš dalies patrolino, kai pasakė, kad 12 balų skiria savo kaimynei.. Didelis šou sukurtas per keletą minučių visada laimi. Didelės krūvos pinigų investuotos į šitą mėšlą suteiks tau pergalę. Bet kam jos. Tu laimi, tavo šalis vėl gauna milžiniškas išlaidas, kad surengtų super-duper-mega-ultra Euroviziją, kuri nušluostytų nosis visoms kada nors ją rengusiomis šalims, gauni garbę, šlovę, bet drauge su ja ir apkalbas, minias hater'ių. Ir vietoj kokio fainučiuko piniginio prizo gauni kažkokį mikrofoną, kurį bet kada gali sudaužyti ant lentynos užšokusi katė. Šaunus renginys ta Eurovizija.
Bet vis tiek nesuprantu. Kaip vyksta tie balsavimai ir kas sudaro tas komisijas. Smagu būtų manyti, kad komisijose sėdi gerą muzikinį skonį turinčios dėdės ir tetos. Bet pamačius balus, toli gražu, kad taip yra. Tyliai suspaudžiu rankose dubenį su popkornais ir sumurmu, kad taip nesąžininga. Bet mano murmesius vos gali išgirsti katė, kuri taikiai snaudžia ant sofos šalia manęs. Ir jai nerūpi jokios nesąžiningos, politika persipynusios Eurovizijos. Lucky cat.
Ot, mano favoritai buvo Vengrija, Prancūzija ir, žinoma, Lietuva. Kodėl? Nežinau. Faktas, kad Lietuvą palaikau, kad ir kas jai atstovauja, kad ir kokia daina būna, o kitos dainos užkabino savo jaukumu ir subtilumu.
Kažkaip net nesinori labai narstyti to renginio. Ypač, kai gavau netyčiom pamatyti nusiminusį A. Pojavį. Suvokiu, kad jis siekė tikrai aukštesnės vietos negu 22-a. Fucking 22-a vieta.
Damn, sakykit man ką norit, bet man Andrius gražus.

Dienos klausimas: Kas buvo jūsų favoritai Eurovizijoje ir ką manote apie šį renginį?

8 komentarai:

 1. nustebau, kad tau patiko vengrai :D man jų daina kažkokia juokingai nuotaikingai rami pasirodė, bet dėl skonių nesiginčijama :D O Lietuva niekada nesublizgės Eurovizijoje jei nepadarys scenoje šou, bet ne tokio pigaus pobūdžio kaip Inculto

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vat, kad kai padarė tokį šou, aplamai į finalą nepateko. :DD Logikos lvl: Eurovizija.

   Panaikinti
 2. Atsakymai
  1. Toks ekscentriškas jų pasirodymas buvo. :D

   Panaikinti
 3. Pritarčiau, kad šių metų Eurovizija, tikrai neįsivaizduojamai prasta. Pamenu, preitais metais, viskas buvo taip įspūdinga! Kad ir tas pats pirmasis pristatomasis pasirodymas, ar vedėjai. Šiemet Neįtikėtinai silpna... :/
  O šiaip pirmiausia palaikiau Azerbaidžaną(♥) ir Belgiją(♥), taip pat Airiją(♥).

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tikrai yra buvę geresnių Eurovizijų, negu ši. Man jau vien vedėja nepatiko su savo apdarais..

   Panaikinti
 4. Veluoju, bet pasireikšiu :D Belgija, Prancūzija, Nyderlandai ir žinoma Lietuva labiausiai patiko :) Beje, vyko rinkimai, kurios šalies atstovas gražiausias/seksualiausias ir laimėjo Pojavis :) Tad... tik gaila, kad šis apdovonojimas jo labai nedžiugina :D Na, o apie pačią Euroviziją pasakysiu tik tiek, kad laimi įsimenančios dainos, gerai reklamuotos. Lietuva reklama pasigirt negali, bet kaip garsi australų komikė pasakė, kad jų šalis/žemynas dažniausiai palaiko Lietuvą, nes ji orginali :) Gaila, kad jie negali balsuot :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pasirodo ne man vienai jis yra gražus. :DD
   O pati Eurovizija man pradeda priminti didelę šalių reklamą ir politinius santykius tarp jų. :// Gaila, kad neatsižvelgiama į muziką..

   Panaikinti