trečiadienis, gegužės 08, 2013

Saulytė šviečia į lauką kviečia..

.. o aš užtraukiu sunkias užuolaidas, kurios nepraleidžia menkiausio spindulėlio ir toliau sėdžiu tarp knygų, dulkių, tamsos ir muzikos garsų, kurie neapleidžia manęs kiekvienam žingsnyje.
Negalvokit neteisingai, į lauką išeinu, pasidžiaugiu ir saulyte, ir gražiais orais, bet kartais reik ir pasėdėt knygų draugijoje. Juolab, kad baigiasi pusmetis ir turiu taisytis galybę pažymių. O mokytojai tai supranta ir piktybiškai (??) bando pakišti koją, kad tik vėl kaip nors susiveltumėm, nes mūsų klasė tikriausiai nemėgstama visų mokytojų. Ką padarysi. Pirmas įspūdis dažniausiai būna labai stiprus ir jį pakeisti super sunku. Nieko nepadarysi, kad mes per pirmąsias rugsėjo savaites gadinomės įvaizdį jų akyse ir tiesiog nieko normalaus neveikėm. Vaikai.
Bendrai paėmus, gyvenime nieko naujo. Tik šylantys orai, mažėjantys puslapių skaičiai vadovėliuose, artėjantis Ispanijos GP, sesės gimtadienis ir pagaliau pirmieji pavasariniai ledai.
Gosh, Paslapčių Namuose daugiau veiksmo, negu mano gyvenime. Viliuosi, kad atėjus vasarai visa ta susikaupusi energija manyje, per visus tuos 9 mėnesius liesis per kraštus ir sugebėsiu prasmingai praleisti visą tą poilsiui paskirtą laikotarpį. Galų gale jei jau tupėsiu namie, tai bent prisiversiu pabėgioti šiltais vakarais. Sureee.
Kelios pastraipos parašytos, o aš jau išsisėmiau. Šiaip, dabar būčiau ne į blog'ą rašius, o bandžius išmokti bent pusę "Anykščių šilelio", o, bet, tačiau, palikau literatūros vadovėlį mokykloj. Nuo žioplumo vaistų nėra.. Na, ir gerai. Pasimokysiu ryt, poryt. Vietoj to, geriau kažkiek pailsinti nuo mokslų ištinusią galvelę ir tiesiog ramiai paspoksoti į tv, nueiti į lauką arba nuveikt dar ką nors, kas nereikalauja didelio jėgų kiekio ir mąstymo. Tiesiog chill..
Vajeeej, kokia graži daina. Nors ir per vėlai atradau, bet geriau vėliau negu niekada..

6 komentarai:

 1. Mokslai, mokslai, ne vien tave jie kankina. :/ Mūsų klasė irgi nėra viena mėgstamiausių, tad puikiai tave suprantu.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Toks vaizdas, kad visa mokyklos bendruomenė prieš mus. :/
   Ačiū už komentarą! :)

   Panaikinti
 2. O taaaip, kaip aš tave suprantu. Pažiūrėk į laiką, kuriuo dabar tau rašau komentarą :D Būtent dabar prieš mane biologijos vadovėlis... :/ Ryt 3 kontrai, ir aš rimtai, taip, kad turi bendramintę ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Visada atkreipiu dėmesį, kuriuo laiku rašai. :D Stebina, kad taip vėlai, nes po 12h nakties mano smegenys automatiškai išsijungia.:D
   Mano vakarai irgi panašūs būna, kalnas knygų + kalnas medžiagos kurią reik sudėt į galvelę.://
   Ačiū už komentarą. :)

   Panaikinti
 3. O taip, pažįstamas jausmas, ir dėl mokslų, ir dėl aplinkinių pažiūrų į klasę. Atrodo, kad visi lyg susitarę engia ir peikia mus kaip išmanydami, nesvarbu, nusikaltom mes išties ar ne, vis vien liksim visur, visuomet ir dėl visko kalčiausi :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Būtent. :DD Kiekvienoj mokykloj turi būt atpirkimo ožiai. :DD

   Panaikinti