pirmadienis, gegužės 27, 2013

Šiandien piešiau veršiukus.

Jų pilna visur. Pradedant mano vadovėlių aplankalais ir baigiant klasiokės užrašine. Veršiukų maniakė.
O jei kalbėt apie rimtesnes temas: jau jaučiu alsuojančią vasarą. Šiandien išvilkau toną sveriančią kuprinę iš namų į mokyklą, o parvilkau šiek tiek lengvesnę, nes atidavėm rusų, chemijos ir informatikos  knygas. Jau vien informatikos knygos sveria toną.. Kažkaip keista man, kad jau paskutinė savaitė. Ir jei atvirai, dar norėčiau kokio mėnesio mokslo metų. Dėl tam tikrų priežasčių.. Ir dėl tam tikrų priežasčių, noriu, kad viskas kuo greičiau užsibaigtų. Tarsi du susidvejinę žmogučiai manyje pešasi kas geriau.. O aš tesugebu abejingai stebėti ir karts nuo karto padaryti, ką jie man liepia.
Noriu pagaliau normaliai pailsėti. Tiesiog ramiai pasėdėti ir pabandyti susidėlioti gyvenimą į vietas, kad galėčiau blaiviai mąstyti ir neit iš proto vos tik sužinojus kokią smulkmeną. Pas mane protas visiškai dirglus ir toks keistai jautrus. Šiek tiek erzina, nes noriu vėl šaltai į viską reaguot ir per daug nedramatizuot. Drama queen.

..Aš laukiu vasaros, laukiu kada bus didelė audra, o aš stovėsiu lauke. Nebijosiu nei užtemusio dangaus, nei grėsmingų žaibų, nei garsaus griaustinio, nei vėsaus lietaus. Ramiai stovėsiu viduryje laukų ir tiesiog žiūrėsiu kažkur toli ir bandysiu ieškoti išmėtytų gyvenimo detalių. Niekada nemėgau dėlionių...

Būtų nuostabu, jei nereiktų turėti tos kvailos projektinės veiklos savaitės ir galėčiau ramiai po visų paskutinių skambučių tipenti namo ir užmiršti viską, kad yra susiję su žodžiu 'mokykla'. Bet vietoj tokios palaimingos ramybės dar turėsiu eit atsiskaityt projektą. Tokiais atvejais jaučiuosi, tarsi mokyklos vadovybė mus per prievartą bandytų įskiepyti į aktyvų dalyvavimą mokyklos veikloje. Iš nevilties norisi riebiai nusikeikti, bet jokie keiksmažodžiai-burtažodžiai nepadės ir vis tiek teks dalyvaut projekte. Už ką..


Dienos klausimas: kada jums baigsis mokslo metai?

8 komentarai:

 1. Birželio 6 d. Nors ši savaitė paskutinė mokslų savaitė. Bet aišku kaip visada jai davė daugiausia darbo..

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Suprantu tave. Atrodo jau paskutinės dienos, bet vis tiek užduoda darbų.. ://

   Panaikinti
 2. Birželio 7d. Bet ši savaitė mokslams paskutinė :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Realiai tai šią savaitę. Padarė pas mus taip,kad į dalykus, iš kurių išeina 7 ir daugiau, eiti tą vieną savaitę nebereikės. Taip, kad išsišiepusi su 5 pusmetyje žygiuosiu į matematiką... Vieną ją! Fuck this shit.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kaip įdomiai pas jus. :o
   Matematika nėra labai didelė blogietė. :D Patikėk, kartais net visai įdomu, reik tik tinkamo nusiteikimo. :)

   Panaikinti
 4. Penktadienį - baigta! Bet kitą savaitę kai kuriems mokytojams reikės atnešti knygas ar projektus ir pnš., bet kadangi man nereikia, taigi penktadienį oficialiai BAIGTA su mokykla.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ooo, sveikinu. :D Ir šiek tiek balto pavydo pas mane. Taip norėtųsi pasakyt, kad šią savaitę jau viskas.. ://

   Panaikinti