sekmadienis, gegužės 05, 2013

Siaubas, kai suvoki..

..kaip žmogus gali pasikeisti. Charakteris, išvaizda, suvokimas. Viskas pasikeičia ir prieš tave stovi tarsi naujas žmogus, nesvarbu, kad visai neseniai jis buvo kone geriausias draugas su kuriuo praėjo geriausia vaikystė, paauglystė ir kone visas trečdalis gyvenimo. Dabar tas žmogus pasikeitė ir jam tavęs nereik.
Pavyzdžiui, tokia situacija: turi nuostabų draugą, abu esat savo vietoj, nesiekiat garbės, populiarumo ir kitų išliaupsintų dalykų. Tiesiog džiaugiatės kiekvieną diena ir vienas kito buvimu. Staiga taviškis draugas susiranda kitų draugų. Pradedat rečiau matytis, atšąla draugystė, facebook 'e matyti vis daugiau jo nuotraukų su populiariaisiais. Po truputį jis pasikeičia ir tampa elitiniu žmogumi, o tu ir toliau likai pilka pelyte, bet bent jau su savo asmeniniu gyvenimu, kurio nenarsto po kaulelį pavydūs ir įkyrūs žmonės. Tavo draugas tampa tik kažkada buvusiu pažįstamu, žiūri į tave iš aukšto arba aplamai tavęs nepastebi. Nors ir matai, kaip sunkiai jis tabaluoja ant bendravimo ribos. Nemoka jis dar būti populiariu ir žinomu, daro daug klaidų. Nors ir kaip skaudu, bet praradai draugą.
Neneigsiu, kad man taip nebuvo. Buvo daugybę kartų taip. Jeigu vis dar būčiau pažįstama su jais aš būčiau viena iš savo miesto elitinių, mano nuotraukomis iš įvairių party būtų užkimštas visas facebook ir aš būčiau narstoma po kaulelį visų aplinkinių. Bet kam to reikia? Juk daug geriau gyventi ramiai ir netgi šiek tiek nuobodžiai, negu visą laiką būti įvykių uragane ir niekaip iš jo neištrūkti. Dažnas reiškinys, kai gyveni mažame miestelyje ir matai, girdi kaip ir kas vyksta su tais, kuriuos žino visi. Tiksliau visas miestas. Kartais netgi erzina, kartais pradedu pavydėti, kartais tiesiog su panieka suprunkščiu pamačius kokią nuotrauką arba įrašą ant veidaknygės sienos, kartais noriu būti vietoj jų, kartais tiesiog nekreipiu dėmesio. Juokinga, kai pamatai kaip naujokas nemoka elgtis ir dažniausiai būna populiarus pajuokos objektas.
Pabaiga tiek, kad jie mane dažniausiai užknisa, tuo savo supuvusios asmenybės aukštinimu ir kitų menkinimu. Ir dar priduriu tiek, kad pas mane mieste viskas primena kvailoką amerikietišką filmą su futbolo komandomis ir palaikymo šokėjomis, kurie yra kiečiausi ir visus kitus žemina. Šlykštūs žmonės aplink mane.

16 komentarų:

 1. Dvi pastraipos - šiuo metu PRARANDU draugę lygiai taip pat, kaip parašei.
  Skaudu. Pavydžiu. Gaila. Skauda.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Gal vis dėlto ir nebuvo jau tokia draugė, kad taip lengvai atitrūko nuo tavęs?..
   Sėkmės tau.

   Panaikinti
 2. Manau kokia diena surasi toki pat žmogu kaip tu, kuris galvos, šnekės, elgsis kaip tu. Kuriuo galėsi pasitikėti ir pavadinti savo geriausiu draugu:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Gal ir yra tokie žmonės aplink, bet nepastebiu jų..
   Ačiū tau. :)

   Panaikinti
 3. Tavo aprašyta situacija yra labai panaši į keletą situacijų su kuriomis susidūriau aš su savo draugais. Galiu pasakyti, kad iš jų nė vieno neliko, o dabar matau, kaip jie kankinasi su tokiu gyvenimu :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, maniškiai buvę draugai, kiek juos matau, nesikankina su savo gyvenimu, bet ir neatrodo labai laimingi.. Nelinkiu jiems blogo. Kol kas.
   Ačiū už komentarą. :)

   Panaikinti
 4. Viskas atrodo pažįstama ir svetima kartu...
  Sėkmės tau :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Esu susidūrusi su tokia situacija. Iš abiejų pusių, tiek aš, tiek mano draugai, kalbant apie mane. Iš tiesų buvimas populiariu nėra kažkoks blogas, bet skirtumas toks, kad populiarūs žmonės turi menkiau išsivysčiusias vertybes, mažiau patirties, atsakomybės ir ateity tas turės reikšmės. Tokiam žmonių tarpe dažnai viskas netikra, vieną dieną tu gali būti geriausias draugas, o kitą jau apmėtytas purvais. Iš esmės geriausia yra rasti viduriuką - nebūti populiarumo viršūnėj, bet ir nelindėti po šluota kaip pilkai pelytei, tai irgi nuobodu. Tai mano požiūris. :) O tau sėkmės, galbūt tie draugai susipras ir mes visą tą siekį būti populiariam iš galvos. Ankščiau ar vėliau turėtų :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Visiškai tiksliai aprašei, kaip aš dabar jaučiuosi...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Bet ta būsena vis tiek praeis. :)

   Panaikinti
  2. Žinau, bet kažkaip skaudu žiūrėt kasdien į tą žmogų, su kuriuo, atrodo, neseniai iš bet ko juokeisi ir galėjai per naktį praplepėt, nors liepta miegot, o šiandien būdama šalia gali neišgirsti net labas...

   Panaikinti
  3. Suprantu, kad skaudu, bet tai įrodo, kad tas žmogus nebuvo toks jau geras draugas. Juk daug geriau neturėt tokio draugo, kuris bet kada gali pasišalinti, kai tau blogai. Gal tai įvyko su priežastim.

   Panaikinti
 7. Būtent tokiu būdu ir praradau tuos kelis žmones savo gyvenime, kuriuos vienintelius anksčiau galėjau vadinti draugais, na, jie nepakliuvo į tų populiariųjų, kurie visus niekina ir trypia su purvais, tarpą, tačiau vis dėlto į mane jie jau seniai žvelgia lyg į sieną. Skaudu, bet toks gyvenimas, ilgainiui tiesiog išmoksti tvarkytis pats.
  Linkiu stiprybės ir kantrybės, žinok, kad kada nors viskas bus gerai, turi būti :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū. :)
   Kaip sakoma, žmonės ateina ir išeina, o tikri draugai lieka. :)

   Panaikinti