antradienis, birželio 11, 2013

Atostogų antradienis.

Eilinis antradienis paprastiems žmonėms. Eilinė atostogų diena man. Atsikėlus nieko neradau namuose, tyliai paslankiojau iš kampo į kampą, susitvarkiau spintą. Nieko naujo. Tiesiog įprasta laisva diena. Kol kas.
Vis dėlto, dar niekaip nepriprantu prie tokio atostogų režimo. Atrodo, kad šiandien sekmadienis, kad reik padaryt infę, matematiką. Kad ryt keltis anksti į mokyklą. Jau kelintas rytas, kai pašoku iš lovos apie 7h ryto su mintimi, kad reikės eiti į mokyklą. Well done teachers, mokykla įaugo į mano smegenis.
Kažkaip visą dieną praleidau šiaip sau. Nei labai daug dirbau, nei labai daug ką veikiau. Kažkaip neutraliai.. Įdomu, kaip reiktų teisingai praleisti atostogas, kad jos nenueitų veltui, kaip dažniausiai man nutinka. Atrodo visus devynis mėnesius tik ir tegalvoji, kaip leisi vasarą. O kai ji ateina.. Mintys išsenka, idėjų nulis ir tiesiog drybsai prieš TV su dideliu dubeniu pilnu traškučių, popkornų ir kitų gėrybių. Arba neprasmingai leidi laiką prie kompiuterio, šaudydamas zombius ir kitus padarus. Bandysiu susiimti, kad šią vasarą to nebūtų. Atrodo sudarytas sąrašas turėtų neleisti visam laikui praeit velniop, bet juk visko būna. Kartais visi planai žlunga, neatsiranda galimybių jiems įgyvendinti arba tiesiog per aukštai iškelta kartelė.
Kone pagrindinis šios vasaros tikslas: tvarkingai susidėlioti visas minteles, visus abejonių siūlus susukti į kamuoliuką ir.. išmesti? Tikriausiai, nes abejonės yra suknistas laiko švaistymas. Porą kartų jau buvau jose susipainiojusi ir pražiopsojau nerealias galimybes, kurios galėjo pakeisti mano gyvenimą į gerąją pusę. "Nenori - nereikia. Na, ir gerai."
Veju graužatį šalin ir linkiu gražaus, ramaus ir šilto antradienio vakaro.

Dienos klausimas: kaip praleidote antradienį?

4 komentarai:

 1. Man su vasara taip pat sunku. Man dar kas kart laukia daržai, o kai kaime neturiu normalių draugų, tai stogas važiuoja ..

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, yra ir gera to pusė: mokykloje dažniausiai dirbame protiškai, o darže fiziškai, taip, kad gali puikiai pailsėti galva. O kartais pasiprašyk, kad duotų ir laisvų dienų, per kurias galėsi veikt tai ką nori. :)

   Panaikinti
 2. Tikrai ne per vėlai komentuoju ;D Antradienį laiką gerai praleidau su pussesere lampuose. O kalbant apie vasarą, man tai labai jaučiasi. Niekur neskubi, gyveni savo pasirinktu ritmu, planuoji, įgyvendini planus. Kol kas maniškių niekas negriauna :) Keliuosi, kada noriu, veikiu, ką noriu. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Geriau vėliau, negu niekada. :DD Same here, tik smagiau būtų rytais ankščiau kelt, nes atsikėlus 11.30 nei šis, nei tas. :D

   Panaikinti