pirmadienis, birželio 17, 2013

Kur mano vasarinis įkvėpimas?

Tikrai, kur slepiasi tas mažas šmikis, be jo negaliu rašyt čia. O taip noriu.. Taip noriu kažką sukurpt, kaip pavyzdžiui Bandymas Nr. 2 . Bet būtent tokio tipo įkvėpimas pas mane -  labai retas svečias. Reikia laukti.
Vis dėlto, šiandien dieną vertinu labai pozityviai, nors daugumą mano laiko ir užėmė tiesiog drybsojimas ant sofutės ir tv žiūrėjimas, bet bent kažkiek jaučiu, kad man atostogos ir niekas neslegia proto, krūtinės ir kitų organų bei dalių. Taip žymiai geriau gyventi.

Kas šiandien gero/įdomaus nutiko?
 • Braškės. Daug braškių.
 • Nauji žmonės.
 • Noras, kad greičiau nuplauktų visi tie debesys.
 • Įpusėta knyga.(Iš tiesų nuo pirmo skyriaus galvojau, kaip čia jos greičiau atsikračius, kad neskaityt, bet perskaičius pusę pasidarė visai įdomu. Nors ši knyga ir ne mano skonio..)
 • Susitvarkiau stalčių. 
 • Praleidau rekordinį laiką prie pc.
Šiek tiek prašvaisčiau šią dieną veltui.. Pripažįstu. Bet kai orai nei šiokie nei tokie, niekur nesinori eiti.. Nieko nesinori daryt. Tiesiog gulėti ir žiūrėti "Gelbėtojai Havajuose". Jei pasitaisys orai - pasitaisysiu ir aš. Kompromisas.

Mintys šokinėja, kaip zylė ant mano balkono turėklo. Jokio nuoseklumo. Tai mąstau apie tai, ką veiksiu savaitgalį, tai galvoju, ką veiksiu rytoj. Po poros sekundžių mintys verčiasi ir aš jau bandau sumąstyti, kaip prisiversti perskaityti knygą ar peržiūrėti filmą. Kaip padėti varnelę šalia kokio nors 'darbo' savo vasaros sąraše. Galiausiai viską vainikuoja geniali mintis "Noriu valgyti".

Susikūriau ask'ą. Iš tiesų, niekada negalvojau, kad turėsiu tokį reiškinį, kuriame visi tik beviltiškai ir piktdžiugiškai kenkia vieni kitiems žodžiais, bet yra kaip yra. Susikūriau paskyrą ir sėdžiu su, kol kas, trimis atsakytais klausimais.
Jeigu kas nors jūsų neramina, norit kažko paklausti, išreikšti nuomonę apie blog'ą, o gal netgi pasiūlyti apie ką rašyti arba tiesiog pasisveikinti - drąsiai rašykite. Išliekite širdį.
http://ask.fm/Aqile
Gero pirmadienio vakaro.

 Dienos klausimas:kokių priemonių imatės, kad apsigintumėte nuo nieko neveikimo?

8 komentarai:

 1. *Kad apsigintumėte. (Po "kad" negalima rašyti bendraties). Tik pataisiau. Milijonas žmonių daro šitą klaidą.

  Dažniausiai paskambinu draugei. Pasiūlau susitikti. Arba susitvarkau, jei yra ką. Arba nieko ir neveikiu. Pasidarau valgyti, išplaunu indus. Parašau ką nors. Pasiklausau muzikos. Arba nieko ir neveikiu.

  O tas tavo "Bandymas Nr. 2" buvo tikrai puikus. Skaičiau kvapą sulaikius. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū, kad pataisei!

   Panašiai ir aš darau. :DD Nes kartais sąžinė graužt pradeda be veiklos sėdint. ://

   Ačiū!!

   Panaikinti
 2. Dažniausiai žiūriu serialus, griebiu pirmą pasitaikiusią knygą. Arba einu kažką pasigamint valgyt.

  Ir pritariu Viktorijai - tas Bandymas Nr.2 puikus!!!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Reiktų ir man ant kokio serialo užsikabint. :D

   Ačiū!

   Panaikinti
  2. Iš nieko neveikimo užsikabinau jau ant trijų :D Užtat maldauju mamos, kad padėtų rast kokio vasarinio darbo, nes galiu rast ir daugiau serialų :D

   Panaikinti
  3. Mamai turbūt šiek tiek keista, kai pati prašaisi darbo. :DD

   Panaikinti
 3. Nieko neveikimo atvejais geriausiai susirasti zmogu, kuri galetum issitempti i lauka o tada tegul veikia abi galvos ir masto veikla. Pati vasara pradejau skaitydama knygas, nes nuo pat pirmu dienu neatsirado veiklos (draugu mintis nepasiteisino :D) arba jei bent kazkiek megsti pasportuoti, tai gali uzsiimti krosais ar dviraciu, irgi siokia tokia veikla :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Su visais šitais pasiūlymais, žodžių junginys "nieko neveikimas" dings iš mano gyvenimo. :D Ačiū! :D

   Panaikinti