ketvirtadienis, birželio 06, 2013

Projektų akmuo nusirito nuo mano krūtinės.

Tas sunkus riedulys, kuris slėgė mane visą savaitę, o gal net visą gegužės mėnesį, pagaliau nusirito. Dabar galiu šiek tiek laisviau kvėpuot ir bandyt planuoti vasarą. Nors rytoj dar ir laukia tas kvailas užbaigimo renginys. Bet who cares. Pasėdėt kelias valandas ir paklausyt direktorės kalbų apie šiuos mokslo metus - galiu ištverti. Galų gale pasikrausiu telefono bateriją ir visą laiką žaisiu žaidimus. Jeigu nesėdėsiu pirmoje eilėje..
Projektų pristatymai buvo gana nuobodūs. Visi sėdėjom ir virėme savo sultyse, nes patalpa buvo maža su daug žmonių ir tik keliais vos pravertais langais. Visų pristatinėtojų balsai drebėjo, kliuvo žodžiai. O mokytojai su aiškiu ir didžiu pasimėgavimu stebėjo, kaip mes kankinamės. O jau tie pasitenkinimo veidai, kai gaudavo galimybę pataisyti kokią nežymią kirčiavimo ar tarimo klaidą.. Kam mus taip kankint? Jau nekalbu apie tai, kad turėjom keltis ryte ir 8:30 sėdėt toje pirtyje. Parodykit man žmogų, kuris sako, kad mokykloje smagu - nurausiu galvą.
Kas buvo pražuvo ir aš dabar visa rami, nors ir žiauriai pavargus, bandau susigaudyt laike ir buitinėse pareigose, nes sunku kažką rimtai galvot, kai kojytės, rankytės ir pati galvytė nelaiko, nuo miego trūkumo. Galiausiai bus taip, kad pabaigus įrašą eisiu pasnausti.. Ir kurių velnių reikėjo taip anksti mus ten vyti? Dėkoju visiems dievams, kurie tik yra, kad rytoj paskutinė diena toje, išpūstoje ir kvailai pagražinamoje įstaigoje. Pamojuoju ate ate visiems bjauriems mokytojams, visiems nemėgstamiems žmonėms ir jungiu "mokykla" režimą lauk, visiems trims, nuostabiems, šiltiems ir svarbiausia - laisviems mėnesiams.


P. S. Kai lyja ledukais, labai smagu su sadistišku pasimėgaujimu stebėti, kaip atsiranda skylės nemėgstamų kaimynų šiltnamyje..

Dienos klausimas: ką veikiate, kai lyja?

10 komentarų:

 1. Ohh, sveikinu uzbaigus projekta, isivaizduoju kaip dabar sirdyje tau gera. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū! Žiauriai palengvėjo po pristatymo. :D

   Panaikinti
 2. Jetau,tikiu kaip nervina kai paskutinem dienom dar reikejo sukti galva del projekto, bet kad ir kaip ten bebutu, jau drasiai galiu sveikinti tave su atostogom!:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveikinu dėl projekto! :)
  O kai lyja tai mėgstu sėdėti ant palangės ir varvėti kartu su lietaus lašais. Tik užknisa, esant mieste, kai kai kurie nuobodos besislepiantys nuo mažų lašelių po milžiniškais skėčiais žiūri į tave kaip į beprotę. :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū!
   Dėl to man ir patinka gyvent miesto gale. Čia nėra nuobodų, kurie seka kiekvieną tavo žingsnį. :DD

   Panaikinti
 4. Sveikinu pabaigus projektą;)
  Kai lyja aš mėgstu stovėti lauke kur nors po pastoge. Ka gi gyvenu kaime man problemu nėra ir aš galiu laisvai žiurinėti kaip lietaus lašai krenta iš dangaus ir susiplokščia į žeme.:D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū! :)
   Kaimas tuo ir gerai - nes nėra jokių įkyrių kaimynų. :D

   Panaikinti
 5. Mokykloje smagu :) :D :D Lietus man turi keistą poveikį. Kažkodėl, kai lyja, labai mėgstu stovėt lauke ir tegul sau lyja, man netrukdo, mėgstu lietų. Čia žinai, kaip sakoma - "Some people feel the rain, others just get wet." Žinoma, kartais sėdžiu lovoj su gera knyga, bet dažniau pirmas variantas ;D O tu?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nesmagu. :( :DD
   Mėgstu lietųųų. Panašiai kaip ir tu - stoviu, kol negaunu bart, kad sušlapsiu ir susirgsiu. Jei negaliu išeit į lauką, sėdžiu ir žiūriu pro langą, skaitau knygą arba tiesiog miegu. :D

   Panaikinti