antradienis, birželio 04, 2013

Užbaikit mano kančias. Kuo greičiau tuo geriau.

Pirmas geras dalykas nutikęs šią savaitę - visiškai atsitiktinai užtiktas Coldplay koncertas per MTV. Nors ir matytas, bet juk per tv visai kitoks garsas..


Kitas, galbūt, geras dalykas - anglų projekto užbaigimas. Nebereikės kvaršinti galvos su visu tuo reikalu, nors dar ir laukia nervus tampantis pristatymas, bet nieko, kaip nors. Nes po to bus toooks gilus atodūsis ir mintis, kad viskas baigėsi ir sąžinės, tris mėnesius, daugiau nebeslėgs jokie su mokykla susiję darbai.
Iš tiesų, atėjus į gimnaziją, tikrai nesitikėjau, kad viskas ten bus taip žiauriai sureikšminta. Ankščiau dar būdavo didesnės atrankos, o dabar priima praktiškai visus, nors ir pastoviai pabrėžia, kad priima su nemažesniu, nei 8,5 vidurkiu. Tegul nepudrina smegenų vargšei mano miestelio visuomenei. Visi gimnazistai, na, tikiuosi, žino, kaip yra iš tikrųjų. Jau net nekalbu apie uniformų lažą. Netgi per projektus turėsiu stovėti šalia pc ar demonstruojamų skaidrių, kvailai šypsotis ir vis žiūrėt ar nenubėgo pėdkelnių akis. Būtų super, jei jie finansuotų pėdkelnių pirkimą, nes suknisti suolai, tiksliau kėdės, jas nužudo per kelias pirmas pamokos minutes. Ir štai, gražiai sklendi su suplyšusiomis pėdkelnėmis prie lentos arba mokyklos koridoriumi.. Oh, well.
Labai norėtųsi tėkšti mokyklos valdžiai visą nuomonę apie tai, bet manau užteks ir tos anoniminės anketos, kurią kažkada pildėm rugsėjo mėnesį, pliaupiant lietui, iškart po muzikos kontrolinio. Viską žymėjom neigiamai. Gal atsižvelgs? Nemanau.. Norėtųsi, kad visi tie svarbūs asmenys nustotų sklaidyt nosimi debesis ir leistųsi ant gimtosios žemės. Elementariausia mažo rajono gimnazija. Ko čia taip išaukštinat?..
Aš ir vėl kažko pikta. Tiksliau pikta ant visos tos gimnazijos, nes taip norėtųsi tiesiog ramiai atostogauti ir nelaukti to kvailo projektadienio ir užbaigimo. O dabar gyvenu nuolatinėje įtampoje ir skaičiuoju valandas, kada visa rausvos spalvos veidu stosiu prieš nuobodžiaujančių žmonių būrelį ir bandysiu kažką išlaužti angliškai. Arba tiesiog nusiplausiu nuo to ir tyliai junginėsiu skaidres, o kiti kalbės. Nemoku aš bendrauti su didelėmis žmonių miniomis.. Guodžia tai, kad mūsų darbas yra su labai mažai teksto ir tikriausiai visas siaubas baigsis net nepasiekęs kulminacijos, visi sarkastiškai paplos, o mes tiesiog džiūgausim, kad viskas baigėsi.
O, kad visi tie mokytojai suvoktų, kaip jie mus kankina..

Dienos klausimas: kas labiausiai nervina mokykloje?

6 komentarai:

 1. O jetaus, tokią nuomonę turiu, kad tau jaučiu net skaityti nebus įdomu ;D Bet parašysiu kaip nors sutrumpintai. Mokausi Kauno Santaros gimnazijoj. Mokykla save labai išsikelia. Kauno mokyklų reitinge mūsų mokykla yra 5. Esmė, kad ji to net neverta. Kai pasižiūri, priima belenką, kad ir su 5 vidurkyje, vien dėl mokinių krepšelių, o išsikelia vos ne iki Licėjaus lygio. Kitas dalykas - uniformos. Suprantu, švarkas - tebūnie. Bet kokio velnio būtinai juoda apačia (sijonas ar kelnės)? Pilkas švarkas, juodos kelnės. Tegu dar uždeda dryžuotus marškinukus ir eisim kaip kalėjime. :D Be to, mokykla yra rakinama, bet čia nekliūna labai, nes galima į vidinį kiemelį išeiti. Labai nervina, kad mokykloj pastovus suskirstymas klasių.Mano klasė yra antra nuo galo iš 5 pirmų klasių. Aš pati mokausi gerai, bet dėl likusios klasės dalies pastoviai esu nurašoma su kitais mokiniais. Kaip jaustis, kai matematikos mokytojas diktuodamas pasako "Diktuosiu lėčiau, nes sklinda kalbos, kad pas jus ne visi ir rašyti normaliai moka", arba kai kitoms klasėms sakoma "Nesielkit taip, nes būsit kaip 1d", arba "Jūsų klasėj vis tiek dauguma bus kasininkai ir autoserviso darbuotojai, tai ką čia..." Nežinau, gal nieko atrodo, bet ilgainiui vis labiau nervina. Asmeniškai aš jaučiu kažkokius grupelių susiformavimus. Eilinis nominacijų šou. Nominacijas rašė visos klasės. Kažkodėl nominantus užskaitė daugiausiai tik iš mokyklos parlamento (net nežinau, kaip ten tiksliai:D), būtent to, kuris ir organizavo, ir vedė renginį. Knisa, kai vienoms klasėms yra suteikiama daugiau galimybių, nei kitoms. Universitetinė klasė, kelios kitos važiuoja į įvairiausius muziejus, vyksta jiems visokios dienos, įleidžiami į renginius, kol mūsų klasė tuo tarpu sėdi pamokose. Suprantu, kad nedrausmingos klasės nenori imti, bet tegu atsižvelgia į tai, kad dauguma - tai nereiškia visi. Yra gabių mokinių, kurie taip pat nusipelno privilegijų, kurias turi kitos klasės. O dėl pėdkelnių, tarp kitko, pritariu. Pastoviai plyšta... Išsiplėčiau labai. Sorriukas. Tiek šį kart iš manęs. Ačiū už dėmesį ;D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Oooch, koks komentaras. Visa istorija sakyčiau. :D Kaip bebūtų, ačiū, kad pasidalinai viskuo. :D Panašiai pas mus yra. Visi esam be išminčių nurašyti kitų mokytojų, nes esam smagiai prisidirbę dėl auklėtojos. :/

   Panaikinti
 2. Viskas.Mane ten nervina absoliučiai viskas. Jau tiek apie ją nebesinori galvoti. Laukiu nesulaukiu,tos birželio 7 dienos. Kai viskas pagaliau baigsis.Kai nė trupučio nereikės būnant su draugais galvoti,kad reikia daryti namų darbus....
  Dėl pėdkelnių - pritariu. Žiauuuriai nervina,nes visad užsikabina už tų nelemtų kėdžių...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kaip aš tau pritariu! Taip norisi, kad viskas kuo greičiau baigtųsi. ://

   Panaikinti
 3. Kas mane labiausiai erzina?
  Vaje, visų pirma tie persenę mokytojai. Visiškai nesu nusistačiusi prieš senus žmones, tačiau kai kurie mokytojai tiesiog žudo savo senamadišku mąstymu, ir manymu, kad timptelėjimas už ausies amžiaus mokinių pagydymas. Jie tarška tam, kad tarškėtų, nors patys nesupranta apie ką kalba. Dohh, net savaitę mokykloje nebuvus dabar ima nervas...
  Vėliau, labai labai nervina tas skirstymas mokinių, ir žinių nevertinimas. Kai vieniems, už dalyvavimus įvairiuose renginiuose (kartais ir aš prie jų būnu...) įpila po kelis 10, nors jei ne renginiai, jiems išeitų varganas 6. Suprantu, dalyvaujant reikia kažkiek stengtis ir bijoti, bet vis vien, kuo kiti yra prastesni, jie negali dalyvauti tuose nelemtuose renginiuose?
  O dėl uniformų, tai nepritarčiau, sakyčiau, kad gimnazijose jos yra privalomos. Mane nervina, kai merginos (ypač mano klasėje) ateina į mokyklą su TRIŪSIKAIS (kaip istorijos mokytoja sakė), vietoj to, kad galėtų eiti su gimnaziniu sijonu.
  Išsiliejau, net geriau pasidarė. :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Mano blog'as puiki vieta išlieti visoms nuoskaudoms. :D
   Pritariu, kad pagyvenę mokytojai kartais erzina savo visažiniškumu ir senamadiškumu. Niekam nerūpi juk. Einam mokytis, o ne klausyt jų pasakojimų, kad jų laikais dangus buvo mėlynesnis ir žolė žalesnė.
   O dėl uniformų - ginčytinas reikalas. Bet tikrai nereikia gaudyti kiekvieno vaiko su švarku rankoje, kad jis be švarko, nors lauke beveik +35 karščio..

   Panaikinti