antradienis, liepos 16, 2013

Truputį pasivaidensiu Jums..

Kadangi turiu prieigą prie interneto, kodėl nesurentus kokio įrašiuko, kad įrodyčiau, kad vis dar egzistuoju ir aktyviai gaminu anglies dioksidą iš deguonies?
Labai smagu po keleto dienelių, kai visiškai čia nesilankiau užeiti ir pamatyti, kad padaugėjo sekėjų ir atsirado komentarų. Dievaži, net širdis apsalo, kai pamačiau.
Per šias kelias dienas jokių didelių žygdarbių neatlikau. Tiesiog pakeičiau aplinką šiek tiek ir pabėgau iš tos nusibodusios gatvės, kurioje gyvenu. Net keista buvo pirmomis dienomis kaime jaustis šiek tiek atsilaisvinusiai, nes mieste to tikrai negalėjau sau leisti. Mažai pastatų ir dar mažiau žmonių, aplinkui vien tik laukai ir nuostabus vaizdas nuo kalno. Šiek tiek atsigavus judėjau link tetos namų kartu su mintimi, kad teks prižiūrėti mažą pusbrolį. Jeigu sąžiningai, maži vaikai man nėra labai prie širdies.. Bet ką padarysi.
Taigi, turėdama minutėlę laisvo laiko stengiuosi kuo greičiau dėstyti mintis ir maigyti klaviatūrą. Sunku patikėti, kad jau pusė vasaros praskriejo. Bet džiugu bent tiek, kad nuveiktų darbų ir malonių akimirkų neužtektų suskaičiuoti ant abiejų rankų pirštų. Šiek tiek pradeda erzinti nuolatinis kitų niurzgėjimas, kad dar nieko gero nenuveikė, o jau pusė vasaros prabėgo. Vietoj to niurzgėjimo stokitės ir eikit veikt kažką. Juk tuščiažodžiavimas nepadės. Juokinga, kai po ilgiausių išvedžiojimų, kad žmogus keisis ir padės kitaip gyventi - branginti kiekvieną vasaros sekundę, jis vis tiek visą parą sėdės facebook'e. Oh, come on. Netgi tokia kompiuterio mylėtoja kaip aš, sugebėjau atsikrapštyti nuo jo ir pradėti atostogauti. Netgi šiek tiek įdegiau. Visą birželį vaikščiojau balta kaip popierius, rodos apakt gali į mane pasižiūrėjus. O dabar esu šiokios tokios skrebučio spalvos. Skrebučio, kuris buvo pusę minutės laikytas orkaitėje, bet vis šis tas. Bent jau nevaikštinėsiu spindinčio balto atspalvio.
Perskaičiau knygą, peržiūrėjau filmą. Dabar toliau ryju kitus skaitinius iš savo sąrašo. Kaip tik šalia padėta knygą, kurioje įkištas skirtukas byloja, jog jos liko mažiau negu trečdalis. Knyga sukrėtusi pasaulį, tik šiek tiek sukrėtė mane. Kalba eina apie "Dykumų gėlę". Nors turiu pripažinti, kad skaitosi tikrai įdomiai, lengvai ir greitai. Nesiviliu, kad pasiėmiau paskaityti. Jei ne dar neskaitei - rekomenduoju. O tariant žodelį apie mano perskaitytą esė rinkinį "Miegas ir kitos moterys" - knyga pilna apmąstymų, suteikianti įkvėpimo į kai kuriuos dalykus pažiūrėti iš kitos pusės.
Filmas irgi visai nieko buvo. Seniai žiūrėjau kažką tokio, kas taip įtrauktų. "Jonukas ir Grytutė: Raganų medžiotojai" - neskubėkit teisti iš pavadinimo, pats filmas tikrai ne mažiems vaikams. Yra ir kraujo, ir kovų, ir lavonų, ir kraupių raganų, ir kitų įdomių dalykėlių. Rekomenduoju visiems pasiilgusiems veiksmo gyvenime.
Taigi, va, taip eina mano dienos ir, va, taip aš ilsiuosi. Tikiuosi vėl greit Jums pasivaidenti, nes per tas dienas išsiilgau rašymo labai labai. Ir mano sąsiuvinukas su mintimis - idėjomis nepaliestas.. Reikia kažką keisti.
Gero oro ir geros nuotaikos!

Dienos klausimas: ką žadate nuveikti artimiausiu laiku?

10 komentarų:

 1. Labai džiaugiuosi, kad pradėjai atostogauti pagaliau! ;D
  Hmm.. O ką aš veiksiu artimiuasiu laiku? Prižiūrėsiu seserį, kaip ir ankščiau, pabaigsiu skaityti knygą "Vandenio era" , maudysiuosi ir dar kartą maudysiuosi. :D Net jei lis. :p O visą likusį laiką turbūt praleisiu prie kompiuterio, nes į kaimą išvykto negaliu, o daugiau nieko nenuveiksi gero, kai iš paskos bėga sesuo. :P :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū! :D
   Siūlau išlėkt šiek tiek į lauką. Pamatysi, kiek idėjų ateis ir kiek energijos gausi po gryno oro dozės. ;)

   Panaikinti
 2. artimiausiu laiku? varau i festivali latvijoje, tokiu grupiu kaip cigur ros, imagine dragons koncertus. kaimas, draugai, ezeras- taip pat:) beje, nemegstu mazu vaiku ir as- keista siaip:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Baltas pavydas, dėl festivalio. Norėčiau ir aš nulėkti į kokį renginį ir šiek socializuotis, nes jaučiuosi visiškai nepritampanti visuomenei. :DD
   Maži vaikai mane nervina, net nežinau kodėl. Tiesiog. Smagu, kad esam kažkuo panašūs žmogiukai. :) Nors ir tokiais dalykais. :D

   Panaikinti
 3. Artimiausiu metu planuoju su drauge ir mano pussesere savaitgalį nakvynę palapinėje pastarosios namų teritorijoje.
  Taip pat su šeima vyksiu prie jūros,tik data dar nežinoma.
  Na,o šiaip daug skaitysiu,kaip ir visada.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Panašūs planai ir pas mane. :D
   Skaitymas yra labai gerai!

   Panaikinti
 4. Paskaičiau ir aš taip užsinorėjau į kaimą. Atrodo kur nors nueičiau ir pabūčiau su savo mintimis, galbūt kažką užsirašyčiau ir atsipalaiduočiau... :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Turėtum atrasti kokią vietą į kurią galėtum nuvykti ir ramiai pamąstyti. :) Arba gali tiesiog išeit kur nors į parką, pats buvimas gamtoje ramina. :)

   Panaikinti
 5. Jaučiu, kad gyvensiu. Kaime. Paskui dar liepos 22d. TD susitikimas. Tada namai, o tada vėl kaiman. :p

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Panašiai ir čia. :D Tik be TD susitikimo. :/

   Panaikinti