trečiadienis, rugpjūčio 28, 2013

Paprastai.


Kelių dienų priverstinė pertrauka, paskutinės vasaros dienos ir keli nuotykiai - štai kaip atrodė mano dienos, kurias praleidau nerašydama ir nepranešdama apie save. Bet dabar jau sėdžiu čia, bandydama mintyse iš eilės surikiuoti viską, kas nutiko.
Visos tos dienos buvo keistai aktyvios. Jau nekalbu apie šiandieną - tikra tų kelių dienų kulminacija. Kadangi, kaip jau ir, esu įtraukta į savanorių sąrašus, tai net nenustebau, kai gavau pasiūlymą dalyvauti renginyje ir jame padėti. Taigi šiandien, kaip buvo liepta, pasidabinus savo geriausia suknele jau trypčiojau prie sutartos vietos laukdama draugės. Net keista, kaip laisvai jaučiausi per tą renginį, apsupta visiškai nepažįstamų žmonių. Nors ten ir buvo dauguma pagyvenusių žmonių.. Po truputį jau sugebu įsilieti į tą visą visuomenę. Po truputį šlifuoju savo gebėjimus bendrauti. Nuostabus jausmas! Nors ir nesu kažkokia laukinukė, gyvenanti urve - bendrauti su visiškai naujais žmonėmis man labai sunku. Netgi super sunku. Nelabai mėgstu tas naujas pažintis ir panašius dalykus, bet visas tas savanoriavimas tiesiog priverčia bendrauti. Taigi - šiandienos rezultatas: keletas naujų pažinčių, daug šypsenų ir nuoširdūs dėkojimai už pagalbą. Atrodo, kas čia tokio: padėti renginyje, padalinti saldainius, apdovanojimus, pasveikinti atvykusius svečius.. Bet man tai buvo šiokia tokia galimybė priprasti prie žmonių. Visą vasarą tyliai ir ramiai tupėjau ten, kur tik savi aplink, o kitą savaitę jau teks žingsniuoti ten, kur bus begalės naujų personų, naujų veidų. Reikia vėl išmokti šypsotis ir bandyti įrodyti, kad esu šiltas žmogutis iš pirmo įspūdžio. Nekenčiu, kai žmogus susidaro pirmą įspūdį pamatęs, kad esu šiek tiek suirzusi. Visiems pasitaiko..
Kuo toliau, tuo labiau man vienodai šviečia, kad mokykla jau visiškai čia pat. Abejingai žiūriu į padžiautą ką tik išskalbtą kuprinę, abejingai žiūriu į save veidrodyje su mokykline uniforma, abejingai žiūriu į stalčius prigrūstus mokyklinių reikmenų. Abejingai nežiūrėjau tik tada, kai mokyklos socialinė pasakė, kad susitiksim per rugsėjo šventę. Supratau, kad nedaug liko. Nors ir senokai užbraukiau paskutinį vasaros 'to do' punktą, vis tiek dar kažką norėtųsi nuveikti. Na, kad ir pyragą išsikepti, nes virtuvėje esu buvusi tik tada, kai ištiko bado priepuolis ir turėjau skubėti susitepti sumuštinį, kol dar neapleido gyvybė.  Arba suorganizuoti kažką, kas simbolizuotų vasaros uždarymą. Norisi tos veiklos. Kažkiek jos gaunu, bet atrodo nepakankamai. Reikia vėl čiupti į rankas gitarą, ispanų knygą arba minčių sąsiuvinį. Reikia gražiai užbaigti vasarą!

Klausimas: kaip vertinate savo vasarą?

14 komentarų:

 1. Mano vasara buvo pati nuostabiausia kiek tik prisimenu! Nemažai veiklos, daug nuostabių sutiktų žmonių, daug išsipildžiusių svajonių ir šiltų dienų.
  Džiaugiuosi, kad taip pat neleidi laiko veltui! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Žinai, šiandien susimąsčiau, jog labai seniai kada pakomentavau tavo įrašą, todėl dabar būtinai turiu tai padaryti :D
  Savanoriavimas mane labai žavi, pati tuo domėjausi, nes norėjau taip pat užsiimti šia veikla, tačiau nieko neradau. Na, paaugsiu šiek tiek ir gal ką nors tinkamo atrasiu :)
  Dėl vasaros pabaigos uždarymo siūlyčiau su keletą draugių susirinkti namuose, ramiai pasibūti, pašnekėti apie šią vasarą, pažiūrėti porą filmų ar tiesiog šiaip mergaitiškai pasišnekėti. Tokie dalykai puikiai užbaigtų tą nuostabią vasarą, per kurią visi kažką patyrėm :) Sėkmės. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Būtinai išbandyk savanoriavimą! Ne tik, kad kažkam padėsi, bet ir naujų pažinčių atrasi!
   Ačiū už pasiūlymą! Ir ačiū už komentarą! :D

   Panaikinti
 3. Neypatinga ar nuotykių pilna, bet vis dėlto labai smagi, jauki ir rami vasara. Daug išmokau, supratau ir pamačiau :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Panaši į mano. :) Atrodo nieko ypatingo, bet kažką suvokiau, pramokau ir žvilgtelėjau kažkur kitur. :D

   Panaikinti
 4. Atradimų vasara. Nauja kelionė, susidomėjimas joga, naujos pažintys... Įpusėjau rašyti blogą!
  Beje, aš irgi sunkiai bendrauju... Bet šią vasarą truputį patobulėjau tame...
  Nors dar nežinau, kaip užbaigsiu šią vasarą... Turbūt kažkaip ramiai, jaukiai...
  Sėkmės tau! :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sveikinu dėl blog'o! :D
   Pastebėjau, kad ir aš šią vasarą šiek tiek pagerinau savo bendravimo įgūdžius. :D
   Ačiū!

   Panaikinti
 5. Savo vasarą užskaitau!!! Galbūt ne visu 100%, bet bent jau 99% tai tikrai :) O tu šaunuolė, kad nebesėdi namie ir neapleidi gitaros.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Na, o mano vasara buvo prastoka.:/ Norėjau užsidirbti, bet niekur neko neradau. Taigi tiesiog padėjau mamai prižiūrėdama seses ir tupėdama daržuose all day. Susipažinti irgi su niekuo nesusipažinau. Net prie jūros nebuvau šiemet ;o Žodžiu jokių gerų prisiminimų.. :( Baltas pavydas tiems, kam vasara buvo gera.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Neverta liūdėti, nes ši vasara tikrai ne paskutinė. Ir manau, kad 2014 vasarą turėsi daugybes gerų prisiminimų, naujų pažinčių ir kitokių smagių nuotykių! :)
   Sėkmės tau!

   Panaikinti
 7. Pastebėjau, dabar pasklido liūdni įrašai bloggeryje. Gana liūdnoki. Ir suprantu, nes mano nuotaika irgi darosi nebe pati geriausia.
  Bet negaliu sakyti, jog tai dėl prastos vasaros! Mano vasara visai šauniai prabėgo, tik praeitoji buvo turiningesnė bei įdomesnė :) Gal todėl, kad tada įsimylėjau..
  Žodžiu, lyg ir nieko ypatingo, bet daug ką padariau, supratau, atradau.:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Matyt, toks metas bloggeryje. :D Praktiškai visi priklausomi nuo metų laikų.
   Dažniausiai atrodo, kad nieko ypatingo nenuveikei, bet iš ties, daug ką suvoki, pamatai ir pnš. :)
   Džiaugiuosi!

   Panaikinti