ketvirtadienis, rugpjūčio 01, 2013

Sveikas atvykęs, rugpjūti.

Nespėji net susigaudyti, o jau rugpjūtis. Visi paniškai laksto ir bando nuveikti daugybę darbų, kurie ramiai gulėjo iki paskutinio vasaros mėnesio, nes jų šeimininkai abejingai sėdėjo apsiglėbę kompiuterį arba televizorių. Aplink vien realistiškos mintys, kad jau paskutinis mėnesis ir kad iki mokslo metų liko tik 30 dienų. Visų pirma reikia nustoti verkšlenti, nes liko net 30 dienų, kurios gali užsitęsti labai ilgai. Be to, mokykla bet kokiu atveju artėja ir vasara amžinai netruks. Reikia nustoti taip susireikšminti.
Kadangi vasara man (ir, iš tikrųjų, visiems kitiems) dar nesibaigė, net negalvoju rašyti apie tai ką nuveikiau 2013 vasarą, nes jos dar liko, ir kas žino, gal ji atpirks visus tuos du mėnesius nieko neveikimo ir sėdėjimo be nuotykių. Na, gal ir nebuvo taip blogai. Džiaugiuosi tuo kas buvo ir tuo kas laukia.
Ir nereik užsigraužt savęs, kad jau tuoj mokykla ir jau tuoj būsim apkrauti tonomis vadovėlių ir sąsiuvinių. Niekas net nesusimąsto, kaip bus liūdna, kai baigsis visos 12 klasių ir reikės galvoti apie ateitį, ieškoti kur stoti, mąstyti, ką reikės nuveikti gyvenime, kaip užsidirbti, sukurti ir išlaikyti šeimą. O kol sėdim mokyklos suole viskas yra labai paprasta - tiesiog reikia stengtis gauti gerus pažymius ir stengtis kuo daugiau žinių įgrūsti į savo bagažą, o visa kita yra padaryta: sėdim apsirengę, pavalgę, turintys stogą virš galvos. Ir nesikamuojam dėl ateities. Nors kai kuriems jau reikia pradėti planuoti, kur stos ir ką veiks su savo gyvenimu.
Nuojauta šnabžda, kad rugpjūtis bus puikus pasiruošimas dešimtai klasei ir kad manęs gražiai supakuotos, laukia gyvenimo staigmenos. Mažos, mielos akimirkos, kurios priverčia jaustis ypatingu žmogumi ir šypsotis nuo ausies iki ausies. Tokiais momentais viskas atrodo gražu ir net tas uodas nutūpęs ant peties išsiurbti tavo kraujo ir pasisotinti, atrodo kaip geriausias draugas. Vien dėl tokių akimirkų, nors jos pasitaiko ir retai, apsimoka gyventi ir funkcionuoti.
Rugpjūtis yra pats mėgstamiausias mano vasaros mėnesis. Tai kas, kad paskutinis. Dažniausiai viskas kas nuostabu įvyksta pabaigoje, todėl taip ir myliu šį mėnesį. Be to, jis pagaliau priverčia nudirbti visus vasaros plane įrašytus punktus, tokiu būdu kiekviena diena būna savaip ypatinga. Tik tas kvailas karštis galėtų sumažėti nors pora laipsnių. Jaučiuosi kaip kepsnys verdantis savo sultyse. Labai nesmagus jausmas.

Dienos klausimas: koks jūsų mėgstamiausias vasaros mėnuo?

14 komentarų:

 1. Pritariu tau dėl to verkšlenimo, jog jau paskutinis mėnuo. Net tas minutes, kuomet rašoma ant feisbuko sienos ''Omg baigiasi vasara'' galima nuveikti šį tą kur kas naudingesnio. :)

  Rugpjūtis man ir patinka, bet labiau myliu liepą. Vidurvasaris, šilta.. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Būtent!
   Na, taip, liepa irgi gražus mėnesis. Pats vasaros įkarštis. :))

   Panaikinti
 2. Rugpjūtis man visad buvo nuostabiausias vasaros mėnesis! Irgi ketinu nuveikti kažką kieto! :p O šiaip, aš rugpjūtį jau bandysiu prisiminti matematiką, kad rugsėjį nereikėtų iš nervų, kad nieko nemoku, nagų nusiėsti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Matematika nėra tokia bjauri, kaip gali atrodyt! Sėkmės!

   Panaikinti
 3. Mėgstamiausias mėnesis žinoma rugpjūtis! Man jis patinka, būtent todėl, kad gali atsipalaiduoti ir ramiai pasitikti artėjančius mokslo metus. :) Beja, man rugpjūtį visuomet nutinka kažkas, ką prisimenu labai ilgai. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Būtent rugpjūtis toks metas, kai gali nusiramint ir nusiteikt mokslo metams! :) Ir žinoma, pilnas staigmenų. :)

   Panaikinti
 4. O man labiausiai patinka birzelis, nes butent per ji jauciasi tas pasikeitimas, kai nereikia apie nieka nerimaut ir kai tiesiog zinai, jog dar visa vasara tau pries akis^^

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nuostabus jausmas, kai viskas ką tik baigėsi ir vasara dar tik prasidėjo.. :)

   Panaikinti
 5. Na, o man labiausiai patinka liepa ^.^ Pats vidurvasaris, NUOSTABUS oras, atostogos prie jūros... echh... O dar liepos pabaigoj (22 d.) mano tortadienis !! IDEALU !
  Bet labai gaila kad baigėsi liepa :/

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ooo, su praėjusiu gimtadieniu!
   Ir ačiū, kad prisijungei prie sekėjų!! :)

   Panaikinti
 6. Man turbūt rugpjūtis :) Gali suprasti ką nuveikei ir ko nenuveikei, nes nuveikti laiko dar turi...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Būtent tuos rugpjūtis ir yra geras! Be to, labai smagu stebėti, kaip visi ruošiasi rudeniui. :)

   Panaikinti
 7. Iš tiesų ne taip jau visi ir verkšlena..:) Bent mane supantys žmonės tikrai ne. Todėl net nepastebėjau kokių nors pasikeitimų - juk vis dar vasara.
  Man labiausiai patinka tarpas tarp liepos ir rugpjūčio. Maždaug pusė liepos ir visas rugpjūtis. Tuomet jaučiuosi geriausiai ir dažniausiai nutinka kas nors įsimintino, džiugaus..:) Todėl dabar jaučiuosi taip puikiai kaip niekad ir gyvenu šia diena. Mm..:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Džiaugiuosi, kad tave supantys žmonės supranta, kad vis dar vasara. Bet pas mane 80 proc. facebook'o post'ų buvo, kad jau rugpjūtis ir baigiasi vasara..
   Šaunu, kad jautiesi puikiai ir mėgaujiesi vasara! :)

   Panaikinti