trečiadienis, gruodžio 18, 2013

Halfway there.

Vidurys savaitės. Toks neįprastas, jaukus ir kitoks. Tik dvi dienos iki atostogų. O man liko tik velnio tuzinas pamokų. Atsėdžiu trylika kartų po keturiasdešimt penkias minutes ir viskas bus baigta. Pamojuosiu klasiokams ate ate, palinkėsiu gerų švenčių ir užversiu mokyklos duris dvejoms savaitėms. Keistas jausmas.
Šiandien keitėmės dovanomis. Prabylant ties tuo reikalu - aš tiesiog siaubinga, kai reikia rinkti dovanas.. Jas supakuoti, įteikti sugebu, bet išrinkti.. Oj ne.. Kad ir kaip bebūtų prasisukau ir į mokyklą kulniavau su kuprinėje tyliai snaudžiančiu dovanų maišeliu, kuriam sugrūdau tris savaime nesiderinančius daiktus. Nieko tokio, žinau, kad viskas ten gerai. Daiktai naudingi ir praverčiantys. Tikiuosi. O pati gavau puodelį ir saldainių. Bet puodelis labai gražus, keičiantis spalvas ir mėlynas..  Dar parsinešiau krūvelę mokytojų linkėjimų gražiai ir jaukiai sutikti šventes. Pasikartosiu - keista, kad liko tik pora dienelių. Bet tuo pačiu ir džiaugiuosi. Turiu trisdešimties punktų sąrašą su darbais, kuriuos žūtbūt turiu įgyvendinti per tas keturiolika dienų. Vieni atliekami per porą minučių, kiti per porą valandų, o dar kitiems prireiks visų atostogų. Nekenčiu to jausmo, kai švaistai laisvas dienas veltui, todėl bandau kurti griežtoką režimą, kad nė viena diena nenuplauktų sėdint ir skaičiuojant dulkes ant lubų. Tuo pačiu pasidarysiu viską, ko nespėjau ar tiesiog nebuvo noro daryti. Uždėsiu visus taškus ant i ir gražiai užbaigsiu metus. Noriu 2014, nes 2013 šiek tiek mane nuskriaudė. Ypač antroji metų pusė.
Rytoj laukia aštuonios pamokos iš trylikos. Jokio kontrolinio, paskutinės pamokos, paskutinės laisvos pamokos su klasės draugais diskutuojant ypatingai svarbiomis temomis: apie orą, Kalėdas ir mandarinus. Mokytojų šypsenėlės ir linkėjimai paskutinių pamokų gale. Paskutinių šiais metais. Mėgstu tai pabrėžti. Juk niekas nebebus taip pat kitais metais, viskas keisis be mūsų, jei neskubėsim iš paskos. Noriu aš tų atostogų, noriu tų bemiegių naktų, tingių rytų ir veiklių popiečių, kai visos mintys nesisuka apie atsiskaitymus ir mokyklą. Noriu pailsėti nuo viso savo gyvenime prisikaupusio negatyvo ir prisikaupti pozityvo, kad 2014 sutikčiau su plačia plačia šypsena, šaltomis ugnelėmis ir šampano taure. Noriu vėl būti laiminga, šypsotis nuoširdžiai ir ramiai miegot naktimis. Mokykla vargina, žmonės vargina. O, kad būtų įmanoma tas dvi savaites užsidarius pragyventi be jokių žmonių ir tvarkingai surūšiuoti savo mintis..
Aš nežinau kodėl, bet šita daina padeda kaupti pozityvą ir ryžtą gyventi toliau.

O Jūs ar laukiat atostogų? Kaip žadat jas praleisti?

6 komentarai:

 1. Linkiu įvykditi tuos 30 punktų! Aš ir pati turiu tokį sąrašėlį :).

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū! Tau irgi sėkmės vykdant sąrašėlio punktus! :))

   Panaikinti
  2. Gal galėum pasidalinti kai kuriais punktais, jei jie nėra per daug asmeniški? :) Norėčiau irgi kažką tokio parašyt, tik nėr minčių :/ o beprasmiškai prie kompiuterio atostogų praleist nenoriu..

   Panaikinti
  3. Jie labai paprastučiai. :) Žadu peržiūrėti tris filmus (The Catching Fire, Starving Games, Mirties Įrankiai: Kaulų Miestas), perskaityti Tolstojaus "Karą ir Taiką", susitvarkyti spintą, stalčius, pažiūrėti Supernatural sezoną, pasižiūrėti PUPP'o užduotis, kokios buvo praeitais metais, pasimokyti keletą akordų su gitara, nueit į kirpyklą, atrašyt į visus laiškus, prisimint ispanų, pridėt dainų į YouTube grojaraštį, susitvarkyt savo aplankalą pc, aplankyt senelius ir pasidaryt sąrašą serialų, kuriuos norėčiau pažiūrėti. Čia maždaug pusė dalykų, kuriuos turiu atlikti. :D Tikiuosi padėjau. :))

   Panaikinti
  4. Ou, perskaityti tą knygą tikrai užtruks :D Ačiū!

   Panaikinti
  5. Tikriausiai teks bent po porą valandų skaityt kasdien. :DD Nėr už ką!

   Panaikinti