penktadienis, gruodžio 20, 2013

Paskutinė diena mokykloje 2013.

Iš tiesų, paskutinė. Ryte iš lovos kilau labai sunkiai, nes sugebėjau miegoti nušliaužti po vienuoliktos, o mano organizmas turi įprotį atsijungti vėliausiai pusę vienuoliktos. Miegojau mažai, trečdalį nakties prasivoliojau lovoje vis nerasdama vietos. Ryte jaučiausi lyg miegojusi porą valandų. Bet žinojau, kad privalau eiti į tą purvinai baltą pastatą. Nors ir paskutinė mokslo metų diena, mokytojai nė trupučio mūsų negailėjo. Rezultatas - du kontroliniai per vieną dieną, bonus - prieš pat atostogas. Bet susitvarkiau su viskuo. Paguoda ta, kad šiandien galėjom į mokyklą žygiuoti be savo bordo spalvos švarkų.
Ironiška, kai per muziką nedainuojam, tačiau per paskutinę anglų pamoką traukėm visas įmanomas Kalėdines dainas. Jaučiausi lyg visas optimizmas, Kalėdinė nuotaika, šypsenos veržiasi iš niūraus mano vidaus. Iš mokyklos išėjau su plačia šypsena ir galvoje skambančiomis dainomis. Prieš tai dar nuoširdžiai palinkėjus visiems gražių švenčių. Dievaži, su optimizmu žmogus gali kalnus nuversti. Po visų pamokų teko tipenti į miestą ieškoti dovanų. Jau minėjau, kad iš manęs siaubinga dovanų rinkėja, o šiandien vakare dar supratau, kad ir vyniotoja - pakuotoja tituluota nebūsiu. Sudraskiau maždaug pusę turimo dryžuoto dovanų popieriaus. Bet svarbu dovana yra. Džiaugiuosi, kad dovanų deivė manęs pasigailėjo ir leido atrasti reikalingą dovaną pačioje pirmoje parduotuvėje. Tiksliau knygyne. Miestas mažas, bet bent "Pegasą" turim. Seniai jame buvau, todėl vos užėjus mane iškart apsikabino tas malonus naujų knygų, popieriaus kvapas. Jei per šventes gausiu pinigų, jau žinau, kur juos išleisiu.
Namo ėjau su 30 Seconds To Mars. Man atrodo per atostogas reikės susiorganizuoti nors vieną pasivaikščiojimą. Grynas oras labai naudingas. Kojos linksta nuo ėjimo, bet bent galva švari. Atsiskaitymai parašyti, atostogos sulauktos. Viskas tvarkoj. Dabar išgyvensiu šventes ir toliau griūsiu į rutiną. Mokykla vėl bus kasdienybė, savaitgaliai - saldus tinginiavimas ir viskas vėl bus taip pat.
Savo atostogų darbų sąrašą papildžiau dar keliais punktais, bet šiandien tuo pačiu nuveikiau 7 darbelius. Tradiciškai, penktadienio vakarais man sukylą noras tvarkytis, kurti, pakuoti dovanas. Daryti viską, tik ne miegoti. Bet čia nieko tokio. Vis tiek per atostogas išsimiegosiu sočiai. Svarbu nepersimiegoti ir viską planuotai atlikti. Rytoj reikės susitvarkyti spintą..
Kaip Jūsų paskutinė diena mokykloje?

2 komentarai: