antradienis, sausio 07, 2014

Įvairūs dalykai apie kuriuos norėčiau tarti žodelį.


Ką tik baigiau matematikos namų darbus. Mokslas jėga! *sarkazmas*
Pirmos penkiolika pamokų praėjo visai neblogai. Tik tiek, kad labai blogas įprotis yra miegoti keturias valandas per parą. Vieną kartą išbandžiau - nepatiko. Visą dieną slankiojau kaip zombis. Bet dabar sėdžiu pakankamai žvali ir vis žvilgčioju į atverstą biologijos knygą ir anglų kalbos pratybas. Bet vis tiek - nusiteikit šiek tiek padrikam įrašui, nes noriu pasakyti daug ir apie nemažai dalykų.
Pirmas dalykas - apklausa. Ar esu sakius, kad turiu nerealius skaitytojus? Ne? Jaučiuosi niekšelė, nes skaitant atsakymus lūpų kampučiai vis kilo ir kilo aukštyn. Mane džiugino vien tai, kad kažkas nepatingėjo ir parašė nuomonę, trūkumus, įvertino visą šį tinklaraštį. Ką jau bekalbėti apie visus tuos gražius žodžius, kurių prisiskaičiau. Man atrodo, kad pozityvo turiu visam mėnesiui į priekį. Ačiū Jums! Na, o kalbant apie pačią apklausą.. Trūkumuose dažniausiai pažymėjote, kad reiktų labiau stabtelėti ties dizainu. Taigi, sekmadienio vakarą praleidau derindama ir ieškodama įvairių variantų, keisdama šabloną ir šriftą. Nepykit, bet įrašų šrifto nekeičiau, nes kartais būna nepatogu skaityti ir lietuviško raidės gražiausiai žiūrisi ant šio. Apskritai, visus tuos pokyčius jau seniai norėjau atlikti, bet kažkaip trūko to ryžto arba buvau pripratusi prie senojo šablono. Bet juk Nauji metai galų gale ir štai - kardinaliai pakeičiau blog'ą. Tradiciškai, nuomonių laukiu komentaruose. Kitas dalykas apklausoje, be kurio nebūtų šio blog'o, įrašai. Dėl jų buvo kelio nuomonės, kad reiktų kelti kažką ne vien tik apie savo dienas, kad reiktų reikšti savo nuomonę įvairiais klausimais. Pritariu. Bet kadangi esu labai nedrąsus žmogus - šone matote klausimėlį, kuris padėtų paįvairinti įrašus. O dėl savo nuomonės - yra vienas dalykas, kuris bręsta kaip obuolys ant obelies, bet jam dar reikia šiek tiek laiko. Taigi, dar kartelį ačiū tiems, kurie nepatingėjo, ir siunčiu po didelį meškino apkabinimą kiekvienam!
Antras dalykas - labai geras jausmas, kai sutinki seniai matytą žmogų. Šiandien grįžo atostogų emigrantė. Visą dieną kalbėjom, nes ji turėjo įspūdžių iš Anglijos, aš įspūdžių ir savo gyvenimo, o dar viena draugė - savo pasakojimų apie labai susiraizgiusius reikalus. Vis dar laikausi nuomonės, kad geriausia turėti kelis artimus draugus, o ne būrį žmonių, kurių net gimtadienio tiksliai neprisimeni. Nėra taip, kad bendrauju tik su keletu žmonių. Ne, ne. Aš turiu nemažai ir pažįstamų, bet tiesiog nemėgstu prisileisti žmonių labai arti, nes niekada nežinai, kuris šypsosi už nugaros laikydamas peilį. Žmonės skaudina žmones. Reikia būti atsargiai.
Ir ne vien tik draugus buvo smagu matyti, bet ir visą mokyklos bendruomenę slankiojančią mokyklos koridoriais, šiek tiek užtinusiais veidais. Klasė kaip visada lengvoje pamišimo formoje. Bet gerąja prasme. Niekaip nesikeičiam, visada neklausom, visada šnekam ir visada mokytojai pyksta labiausiai ant mūsų, pabrėždami, kad mes esam labiausiai neklausanti, labiausiai triukšmaujanti, labiausiai nusišnekanti klasė. Norint apibūdinti mus užtenka naudotis šia formule: labai + neigiamos prasmės būdvardis. Bet mes nesam dideli blogiečiai, mes tik linksmų šešiolikos-septyniolikos metų žmonių grupė, kurie kartais pavargsta klausyti per pamokas ir nori pakelti vieni kitiems nuotaikas. Juk tai nėra blogai, ar ne?
Ir pabaigai, klausimas Jums: ar pritariate, kad geriausia turėti kelis tikrus, negu šimtą netikrų draugų? Ar gal čia tik skambi frazė?
Šypsokitės, nes pasaulis tikrai savotiškai gražus.
you have no idea, how smile can change somebody's day
You have no idea, how smile can change somebody's day.

14 komentarų:

 1. Dar kart pasikartosiu, bet dabartinis dizainas yra nuostabus!!! :))
  Pritariu tavo iškeltam teiginiui. Visiškai. Nors nesu uždara, nesu linkusi nusisukti ir nuo kitų, ne tik pačių geriausių draugų, dar gi priešingai - atvira, bet vis tiek manau, jog geriausia turėti keletą tikrų, negu šimtus netikrų :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū!
   Taip, daug geriau kai turi tuos kelis draugus, kuriais gali pasitikėti, negu grupė žmonių, kurių nepažįsti ir kurie nėra užsitikrinę pasitikėjimo..

   Panaikinti
 2. Tavo dabartinis dizainas labai gražus ir įdomus :)
  Taip pat pritariu tavo nuomonei dėl draugų :))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Vienas tikras draugas yra daug geriau nei dešimt netikrų. Koks tikslas sukiotis žmonių minioje ir vis vien jaustis vienišam? Geriau rasti tą kuris išklausytų.
  O kas liečia šį įrašą, man labai patiko! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Žinoma, kad geriau keli tikri, ištikimi draugai, į kuriuos gali kreiptis reikiamu momentu nei 100 tų, kurie tokiu atveju tik pateptų slides. Kokybė geriau nei kiekybė. Gražus dizainas, tik kodėl banginiai? Įdomu. ;D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pritariu šimtu procentų!
   Banginiai, nes man jie tokie majestic gyvūnai. :D
   Ačiū!

   Panaikinti
 5. Žiauriai like'inu už šio įrašo pozityvą. Žinai, paskaičiau ir atrodo, kad rimtai viskas susitvarkys, jokių bėdų neliks ir viskas bus gerai. Wyy. :)
  Dėl draugų visiškai pritariu.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Pritariu tavo įdėjai,kad geriau turėti keletą gerų draugų,neigu šimta pažįstamų. Džiaugiuosi,kad jų turiu nevieną,o kelias ir tai,kad jos visos skirtingos ir savaip unikalios :) Aišku yra išskirtinė-geriausia draugė :D ta,kuriai pateiki paslaptis ir nebijai pasakyti kokios nesąmonės,kuriai sakai daugiau nei kitoms :D Tavo naujasis blog'o dizainas tiesiog osam!!! Toks kitoks ir įdomus :3 Ir tau siunčiu DIDELĮ apkabinimą už tai,kad rašai,kuri,nebijai išreikšti savęs,esi savimi ir nebijai keistis :) Tai tik į gerąją pusę :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Hehe, ačiū tau! Ir siunčiu dar vieną apkabinimą už tokį fainą komentarą! :))

   Panaikinti
 7. Dizainas gražus ir įdomus :)
  Mokykloje kurioje mokausi,mano klasė taip pat labiausiai nepaklusni :D
  O dėl draugų - pritariu,kad geriau turėti kelis tikrus draugus,o ne šimtą netikrų ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū!
   Žaibas dėl klasės! :D O kas liečia draugus - manau jau viskas išsakyta komentaruose ir įraše. Teoriją patvirtinom. :D

   Panaikinti