antradienis, birželio 17, 2014

Ar tikrai reikia pavadinimo?


Danguje ryškiai švietė sidabrinis mėnulis. Jis tyliai žvelgė pro langą į neramiai miegančią merginą. Jos rudi plaukai pasklidę ant pagalvės, kakta šlapia nuo prakaito, užmerkti vokai virpa. Staiga tylos šydą sudrasko jos klyksmas. Kitame kambaryje lovoje miegantis žmogus pabudo. Jaunas, gražiai nuaugęs, mėlynų, šiek tiek apsimiegojusių akių, blondinas šoko iš lovos ir nubėgo į merginos  kambarį. Ji sėdėjo lovoje. Akys iš baimės buvo didelės, rankos drebėjo, krūtinė neritmingai kilnojosi, per skruostus ritosi didelės ašaros. Vaikinas net neklausė kas nutiko. Jis žinojo, kad iš tamsiųjų kampų atsėlino juoda baimė, tuo pačiu paleisdama tuziną bjaurių košmarų, kurie įlindo į jos pasąmonę. Jis prisėdo ant lovos krašto ir tvirtai ją apkabino šnibždėdamas „Nebijok aš čia“. Jo tamsiai mėlyni marškinėliai permirko nuo baimės pilnų ašarų, tačiau jis to nepaisė ir toliau ramino merginą. Galiausiai atsigulė šalia ir užsnūdo.
Sidabrinis mėnulis pasislėpė už purvino debesies ir jau nebeapšvietė kambario, kuriame miegojo mergina, o ant lovos krašto, rankomis pasirėmęs galvą, sėdėjo vaikinas. Lėtai atsistojęs ir kaip įmanoma tyliau jis nuėjo į kitą kambarį ir pasiėmė cigarečių pakelį. Išėjęs į balkoną užsirūkė. Liūdnos mėlynos akys žvelgė kažkur toli. Jis žinojo, kad šią naktį jau nebeužmigs, kad surūkys daug cigarečių ir bandys išmąstyti įvairų būdų kaip padėti košmarų kamuojamai rudaplaukei. Bet ar jie bus veiksmingi?
Mėnulis išlindo iš debesies gniaužtų ir vėl sužibo tamsiame it derva danguje. Vaikinas be gailesčio sutrynė cigaretės liekaną į balkono metalinį turėklą ir grįžo į kambarį. Dabar jam belieka tik laukti kol šią naktį sudraskys ateitis.

14 komentarų:

 1. Ne rimtai, tu turi talentą Akvile. Kažkada ir aš bandžiau parašyti kokį nors kūrinėlį - nepavyko. Tiesiog nepakako kantrybės. Daugiau tokių kūrinių :33

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nuostabu. Kito žodžio nerandu. Tiesiog. Žiauriai gražu.

  -------
  Vasarok ir atradus laiko užsuk: akiniuotas-spin.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kas yra stereotipai? Tik nesijuok kad nezinau :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nesijuoksiu. Visi kažko nežinom.
   Stereotipas - nesikeičiantis pavyzdys, kurį dažnai minim net nepagalvodami. Pvz.: "blondinės kvailos", "moterys nemoka vairuoti" ir pnš.

   Panaikinti
 4. Taip gražiai ir nebanaliai parašyta, kad negalėjau atsitraukt kol neperskaičiau. :o tobula (y) ! Parašyk visą istoriją , o gal net romaną :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū Tau! :3 Istoriją rašau, įdomu ar sugebėsiu pabaigti. :D

   Panaikinti
 5. Žinai, jog tu tobulai rašai? Laaabai gražu! :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Man dar trūksta iki tobulumo. ;)
   Ačiū Tau labai! :33

   Panaikinti
 6. Va cia tai tikrai AWESOME. Facebook'e retkarciais paskaitineju istorijas bet, arba kazkodel visos, uzkliuvusios man uz akiu, buvo vienos blogiausiu, arba tikrai-daugelis ju autoriu tik MANO, kad gali gerai rasyti. Na, nebent kitiems patinka nuvalkiotos istorijos, parasytos visiskai lakoniskai. O tavo parasyta istorijos dalis-visai kas kita. Sakyk ka nori, bet rasyti tu tikrai moki:) Galbut dar ne profesionale, bet drisciau teigti, kad yra didele tikimybe tau tokiai tapti ateity-juk pries akis dar visas gyvenimas:) Labai labai lauksiu daugiau daliu ir prasau nekankink musu, susizavejusiu sia pradzia, labai jau ilgai. Tiesa, keliose vietose lyg ir turetu buti kableliai, kur ju nera, bet tai tik maza maza smulkmenele. Keep it going!!!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Va, čia tai ačiū Tau! Nerealus jausmas skaityti tokius komentarus! Labai džiaugiuosi, jog tau patiko. :33 Dėl kablelių - skyryba yra ta jautrioji mano vieta. Dažnai paskaičius senesnius darbus keikiu save ir dėlioju tuos nelemtus kablelius...
   Šitas kūrinys yra vienos dalies. Novelė. Bet jeigu netyčia sugalvočiau tolimesnę idėją - būtinai tęsiu. :) Ačiū dar kartą! *hugs*

   Panaikinti