penktadienis, birželio 13, 2014

Mėgstu pilnatį.

Sėdžiu, baksnoju klaviatūrą, o man pro langą šypsosi mėnulis. Beje, ar žinojot, jog sekanti mėnulio pilnatis per 13 dieną, penktadienį bus tik 2049 metais? Ne? Tai dabar žinosit. Žinojot? Šaunuoliai! 
Ėjo ir praėjo tie egzaminai. Kita vertus, kokie čia egzaminai... Paprasčiausios patikros. Dabar jau galiu užsikelt koją ant kojos ir atsilošus mėgautis vasara. Rezultatai ypatingai nedomina. Galiu tik pasakyt, kad matematiką sekėsi geriau nei lietuvių. Tai šiek tiek neramina mano lituanistės pusės, tačiau guodžia vidutiniokės matematikoje puselę. Arba tos dvi patikros tiesiog labai skyrėsi užduočių sudėtingumu. Būsiu viena iš tų piktų dešimtokų, kuriems nepatiko teksto suvokimas. Kita vertus, pati kalta, kad nesėdėjau ir nebandžiau užkasti savęs Radzevičiaus ir Parulskio kūryba. O įsigilinti ten ypatingai reikėjo. Oh well,, tuo momentu neturėjau kastuvo, kad galėčiau gyva pasilaidoti tose užduotyse... Dar vienas dalykas: išėjus iš patalpos, kurioje laikiau matematiką mane apsėdo nuostabus palaimos ir atokvėpio jausmas. Kaip gerai, kaip gerai, kad jau galiu džiaugtis vasara! Euforija tiesiog. Ir pabaigai apie PUPP'ą: turėt visokias patikras yra žymiai smagiau, nei tuos gana kvailokus projektus metų pabaigoje... Nors mokytis reikia dvigubai daugiau bent nereikia lakstyt pas mokytojus su skaidrėmis ir kitais velniais. Po pirmos klasės galiu patvirtinti, jog tai yra labai įkyru ir erzina. 
Vakar padariau kai ką naujo savo gyvenime. Ėjau apsipirkti su suknele trumpomis rankovėmis. Žinant, kad šiuo metu mano visos rankos numargintos dermatito tatuiruočių, toli gražu ne pačių žaviausių, aš pasidaviau norui nors kartą atrodyti kitaip. Ir nebuvo jau taip blogai... Peršasi mintis, kad galbūt buvau per daug susireikšminusi dėl savo ligos. Žinoma, prižiūrėti ką valgau, kur būnu ir pnš. yra sudėtinga, bet man jau po truputį tai neberūpi. Jei jaučiu, kad tuoj įvyks alerginės reakcijos sprogimas organizme tiesiog susižeriu tablečių ir geriu vandenį kaip karvutė po karštos vidurvasario dienos ganykloje. Logika: su vandeniu iš organizmo pasišalins ir alergenai. Bent aš taip manau. Ir tikiuosi, jog teisingai.
Pastaruoju metu einu miegoti vėlai, keliuosi anksti ir visiškai ignoruoju keistą miego balansą. Pradėjau vėl skaityt knygas, istorijas, trumpus pasakojimus iki vėlyvos nakties. Po to dar pusvalandį guliu atsimerkus ir dėliodama įvairiausius savo gyvenimo siužetus, kurie turi neigiamą tikimybę įvykti. Tai tarsi savotiška meditacija. Ir, žinoma, po to užmiegi su šypsena veide, nes niekada nieko negali žinoti. Kita priežastis, kodėl miegot einu vėlai: futbolas. Nesu viena iš tų didelių fanų, tačiau mėgstu stebėti kaip spardomas kamuolys laksto po žalią pievą. Tik niekaip nesuprantu tos tendencijos kiekvieną įvykį ar rezultatą skelbti veidaknygėje, o po to komentaruose pliektis su žmogumi, palaikančiu priešininkus. Geriau jau atidžiau stebėtų patį žaidimą... Vis dėlto, esu už gražų žaidimą, o ne konkrečią komandą. Toks diplomatinis ir taikus variantas, kai reikia išsisukti.
Manęs laukia labai žavus ir ramus savaitgalis, nes kiek girdėjau turėtų būti nuostabiai vėsūs ir lietingi orai. Tokie, kokie man ir patinka. Bus daug Supernatural, daug šaltos arbatos, daug skaitymo ir dar daugiau tinginiavimo, kurio nuoširdžiai pasiilgau.

Ką planuojate vasarą veikti Jūs?

10 komentarų:

 1. Matau atsiskleidi. Šaunuolė. Matytum, kiek matau įvairiausių problemų kamuojamų žmonių, ir jie dešimtį kartų laimingesni, nei įprasti praeiviai. Reikia mokėti gyventi, nekompleksuoti. Juk kaip pristatai save kitiems, taip jie tave ir mato. :) Didelės sėkmė, Akvile.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Yeah, reikia pradėt kovot su tais kvailais kompleksais. :3 Ačiū Tau!

   Panaikinti
 2. Esu labai daug ką susiplanavusi nuveikti per vasarą, tačiau įvykdytas - tik 1 punktas iš 24 :DDD tiesa nustebino žinia, kad kita pilnatis bus po 35 metų :D net nežinojau... O dėl futbolo aš taip pat nueinu miegot laabai vėlai :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vasara dar tik prasideda, turėsiu daugybę laiko visiems 24 punktams įvykdyti! :3 Sėkmės!

   Panaikinti
 3. Manasis miego rėžimas visai išsibalansavo dėl vėlyvų futbolo rungtynių ir dėl vasaros naktų. Planų turiu visą krūvelę: ir kokteilį pagaminti, ir su drauge susitikti... Bet net jei neįvykdysiu planų, nemanau,kad pernelyg graušiuosi. Vasara toks metas, kai svarbu ne tai, ką padarei, o tai, kad tiesiog ji atėjus.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Niekada nesigraužk, kad kažko nepadarei. Taip tiesiog nevyksta niekas. Džiaukis dėl to, ką nuveikei. Ir, žinoma, pritariu Tavo paskutiniam sakiniui. :)

   Panaikinti
 4. Šaunuolė, kad išdrįsai pasirodyti viešumoje atviresniais drabužiais. Matai, nebuvo taip ir blogai, daugiau drąsos! :)
  Vasarai planų neturiu, tiesiog mėgaujuosi kiekviena diena. Ką ryte sugalvoju, tą dieną ir veikiu. Nesinori nieko planuoti, reikia pailsinti galvą. :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū!
   Taip pat kaip ir aš - plauki pasroviui. :D Pats geriausias būdas pailsėti. :))

   Panaikinti
 5. Dabar galvoju, kokia aš būsiu 2049-aisiais?.. KAS aš būsiu? Ar atsiminsiu tą 13-ąją, penktadienį? Kiek dar daug metų...

  AtsakytiPanaikinti