šeštadienis, rugsėjo 27, 2014

Arbata visada yra gerai.

Šios savaitės pabaiga yra vainikuojama nosinėmis, vaistais nuo peršalimo ir krūva nešvarių puodelių nuo arbatos ant mano rašomojo stalo. Didvyriškai laikiausi visą rugsėjį, kol aplinkiniai čiaudėjo, kosėjo ir karts nuo karto kilstelėdavo nosines sau prie veidų. Tačiau imunitetas vis vien nuvylė mane, todėl dabar sėdžiu paraudusiomis akimis, baigiančia nuvarvėti nosimi ir balsu kaip išsiderinusio klarneto. Pabaigai pridursiu, jog vienintelis dalykas, kurio norėčiau - nuoširdžiai, iš visos dūšios, nusičiaudėti.
Mokykloje tradiciškai niūru ir šalta. Vakar visą dieną drebėjau kaip vienišas beržo lapelis, šniurkščiojau nosimi bei siaubingai troškau grįžti namo, pramiegoti pusę dienos ir išgerti bent penkis litrus karštos arbatos. Po varginančių septynių pamokų skuodžiau namo ir tik saugių namų tarpduryje laiminga atsidusau, jog išgyvenau. Dievaži, pirma slogos diena pati bjauriausia. Viliuosi, jog per savaitgalį bent kiek sutvarkysiu nosį, kad ji taip pasiutusiai nevarvėtų.
Keista, kai nereikia laukti tų pamokų, kurių neapkenčiau praeitais metais. Atsisveikinau su fizika ir chemija vos tik gavusi lapą, kuriame turėjau sužymėti dalykus, kuriuos noriu mokytis. Dabar laiminga sėdžiu su visais dalykais, kurie teikia man bent minimalų susidomėjimą. Jei tik galėčiau nusikelčiau į praeitį ir patapšnočiau sau pačiai per petį už tai, jog stengiausi turėti minimumą valandų per savaitę. Nes dabar stebint visus, kurie turi visas trisdešimt penkias valandas ir po aštuonias pamokas kiekvieną dieną man kyla gailestis. Tačiau, kaip ten sakoma? Mokslo ant pečių nenešiosi? (Iš dalies tai nešiojam. Visus tuos vadovėlius ir sąsiuvinius...)
Akvilei taip protą susuko ta nelemta sloga, jog vakar ji netgi išvertė visus savo daiktus ir tvarkėsi juos iki pat vidurnakčio. Taip, išverčiau visas savo turimas dėžes, apklijuotas dovanų popieriumi ir prikrautų įvairiausios rūšies, man brangių, niekučių. Daugiausiai laiko praleidau vartydama savo vaikystės nuotraukų albumą, ant kurio viršelio puikuojasi kažkoks laivelis ir jūreivis, plaukiantis per melsvą jūrą link salos su vieniša palme. Sušalusiai pirštais varčiau nuotraukas su pilnų skruostų burbulu. Pilnų skruostų burbulas - tai aš. Tokia miela mergaitė su didelėmis, išsipūtusiomis nuo nuostabos, koks įdomus pasaulis aplink ją, akimis. Turiu pripažinti, jog buvau tikrai žavi maža mergytė. O dabar likau tik žavi. Heh. Lašelis pasitikėjimo savimi trąšų į mano daržą...
Šeštadienis buvo ir kol kas dar yra visiškai neproduktyvus. Pažiūrėjau tiek Supernatural, jog naktį sapnuosis, kad bėgu per miškus su žmogaus galvos dydžio peiliu paskui kokį badass vampyrą. Kadangi savijauta ne pati geriausia, leidau sau šiandien tingėti ir tiesiog nemąstyti. Vakarą užbaigsiu filmų maratonu, nes net knygos skaitymui nebeturiu jėgų. Gerai, jog tą "Hamletą" jau perskaičiau, nebereikės kankintis. 
Kadangi jau pabaigiau mėtų kvapo, kurį vargiai ir užuodžiu per savo užblokuotą nosį, nosinių pakelį, o organizmas pradeda reikalauti kokio nors karšto skysčio, linkiu gražaus vakaro ir tik nesusirkit tokiu pat bjauriu peršalimu kaip aš. 

10 komentarų:

 1. Žavu, kaip gražiai tu moki aprašyti tokius kasdienius įvykius :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nuoširdžiai linkiu kuo greičiau pasveikti! Tas ruduo su savo peršalimais...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kiekvieną rudenį ir žiemą Ema didvyriškai laikydavosi ir kol kiti atrodė kaip gyvi lavonai, aš vaikščiojau iškėlusi galvą. O šįkart vien per rugsėjį teko du kartus mirti nuo slogos. Kas ir yra šlykščiausia, kai sau skirtum bent 40 laipsnių temperatūrą, nes jautiesi tragiškai, o iš tiesų nebūna nė vienos nereikalingos dalies.

  Žinau tą jausmą ir visiškai tave užjaučiu, bei linkiu kuo greičiau pasveikti!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Būtent! Atrodo tikrai turi temperatūros, bet termometras rodo mažiau normos - lygiai 36!
   Ačiū Tau už komentarą!

   Panaikinti
 4. Ką gi, ponios ir ponai, sveiki įstoję į snargliotojų klubą! :DDD Galiu tave nuraminti, kad tokia zudancia sloga turi labaaaaaaaaai daug zmoniu, as irgi tarp ju :) Niekaip negaliu atsistebeti pati savimi, kad ryzausi tokiam zygdarbiui ir paciame slogos ikarstyje vietoj sofos prie televizoriaus pasirinkau simtaprocentini svarinimasi savo kambaryje-koks sutapimas, ka? Dziaugiuosi, kad man reikalai jau taisosi(negi tas tvarkymasis buvo toks veiksmingas? :D). Linkiu, kad jie kuo greiciau pasitaisytu ir tau!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Snargliotojų klubas! Užskaitau! :DDDD
   Gal iš tiesų tas tvarkymasis padėjo?.. Džiaugiuosi, kad Tau jau geriau! Ir ačiū už tokį fainą komentarą! :D

   Panaikinti
 5. Labai gražiai ir raiškiai aprašei paprastus dalykus. Žaviuosi! ;)

  AtsakytiPanaikinti