penktadienis, rugsėjo 14, 2018

Nuotrupos iš egzistencijos #2.

Grotelių ir skaičių mano sąsiuviniuose daug, nors pastarajame, kurį užbaigiau paskutinėmis vasaros dienomis, naujiems mokslo metams jau kvėpuojant į sprandą, pamečiau skaičių ir jau nebedėjau nieko. Tiesiog rašiau. Tačiau noras kažkuo dalintis yra toks pat didelis, kaip ir tas pamestas skaičius. Galbūt kažkam įdomu, galbūt kažkas randa juose kažkokios prasmės, galbūt tiesiog gražu paskaityti, o galbūt kažkas kažko išmoksta. Dar daugiau kąsnių ir trupinių iš mano kasdienybės - tuoj bus visas kepalas. Skanaus.
#54
Kartais žmonės manęs klausia ar jie netrukdo man rašyti. Ar nekelia kokių sunkumų su kūryba. Aš tik nusijuokiu. Kaip mūzos gali trukdyti?

#57
Šiandien ryte sėdėjau pas T. bute virtuvėje. Jis darė pusryčius, grojo senos dainos, tokios, kokių klausydavosi mano mama. Suvokiau, jog mane beprotiškai surakino nostalgija laikams, kuriuose dar net neegzistavau. Nostalgija, kuri dabar mane ypač pjauna, kai sėdžiu viena bendrabučio kambaryje, kol už lango - naktinis Vilnius. O pas mane širdyje nyku, net ir turint žmones, kurie mane myli, aš vis tiek jaučiuosi labai vieniša. Šį kartą fiziškai.

#68
Kažkas labai mistiško yra važiuoti naktį iš sodybos, kai visi jau lengvai apsnūdę ir vos vos mirksi akimis, nes jau trečia valanda nakties, o mes tik dabar susigriebėm, kokie pavargę esame iš tiesų. Visi tie pokalbiai tokie paslaptingi, nes gimsta miško apsupty. O mintys tokios keistos, lyg laukuose gyvenančių laumių būtų apsėstos.

#??
Mano ilgesys jau toks kietas ir sužiedėjęs, jog su kirviu nesuskaldysi. Nė vieno trupinėlio jis nebegaus, nors anksčiau tiesiog springo, kąsnius kimšdavo to mano ilgesio į savo purviną sielą.
Per daug laiko jau praėjo. Viskas sudžiūvo ir sugedo. Nebevalgoma ir nebepanaudojama.

#??
13 laipsnių šalčio yra ta temperatūra, kai užšąla tušinukas.
Ketvirtą ryto Vilniuje pradėjo snigti, vienas po kito iš namų pradėjo lysti žmonės. O aš dar net nemiegojau! Matau besikeičiančias šviesoforo spalvas ir tirpstančias snaiges ant priekinio mašinos stiklo.

Ne visus trupinius reikia šluoti nuo stalo ar mesti į šiukšlinę.

P.S. ačiū visiems, kurie nepagailės keleto minučių ir atsakys į kelis klausimus. --> anketa

4 komentarai:

 1. Būtent šitos, tokios paprastos, bet kartu ir magiškos, gyvenimo nuotrupos yra pačios geriausios ir gražiausios skaityti. Geriausia tai, kad tai taip paprasta, tačiau sugeba paliesti net atokiausia širdies kampelį. :3

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. taaip! myliu tokias akimirkas!
   ačiū tau už komentarą! ♥

   Panaikinti
 2. Visa tai yra tiesiog taip miela ir tikra. Visada skaitant pasidaro tiesiog taip gera!

  AtsakytiPanaikinti