sekmadienis, rugsėjo 02, 2018

Vasara buvo gera, nes...

... dariau nuoširdžiai tai, ką norėjau. Skaičiau, sėdėjau su draugais prie ežero, rašiau, džiaugiausi karštomis ir saulėtomis bei vėsiomis ir lietingomis dienomis, miegojau ne per daug ir ne per mažai.
... pagaliau gyvai pamačiau Arctic Monkeys ir kaifavau nuo jų muzikos dešimttūkstantinėje minioje, kartu su kitais fanais. Pamačiau kas yra Opener'io festivalis. Gal geriau sakyti suvokiau.
... perskaičiau labai gerą knygą, kuri išlupo lauk į paviršių mano norą rašyt; priminė, jog nėra jokių tabu ar suvaržymų kuriant. Jog reikia tiesiog imti tušinuką į rankas ir rašyti, braukti, vėl rašyti. Ir taip be galo, kol pagaliau išrašai viską, kas švinko galvoje. Įkvėpimas įkvėpimas įkvėpimas. Ir net nebereikia iškvėpti.
... vėl pradėjau raizgyti minčių tinklus, semdamasi įkvėpimo iš kasdienybės, kartais vis apibarstydama juos vaizduotės druska. Kad būtų įdomiau. Ir puslapiai užrašų knygutėje pradėjo pildytis vis dažniau ir dažniau.
... nebuvo tokios dienos, kai norėjosi skaičiuoti dienas iki rugsėjo.
... išmokau būti su savimi ir suprasti save. Suvokti procesus, kurie vyksta mano galvoje ir sieloje. Suvokti ir tai, jog anksčiau savęs bijojau, todėl ir nenorėdavau likti viena. Tačiau šią vasarą buvo momentų, kai man to gyvybiškai reikėjo. Būti vienai. Nes pagaliau susigyvenau su savimi.
... pamačiau daug, supratau daug ir pasakiau daug. Tik dėl paskutinio nesu tikra ar visi suprato.
... vis dažniau versdavau galvą į viršų. Tik tam, kad pamatyčiau tuos debesis plaukiojančius virš mūsų. Nes žiūrėti į nudegusią žolę ir žvyrą po kojomis jau pabodo.
... pamačiau krislelį Berlyno. Pabuvau truputį toliau nei Lenkija. Nes šiaip jau iš prigimties nesu labai didelė keliauninkė, tačiau šį kartą kaifavau nuo dvylikos valandų kelionės automobiliu, nakvynės viešbutyje ir tiesiog visos tos vokiškos kultūros. Prisiminiau savo seną meilę Medikopterį.
... labai viską mylėjau. Ir viskuo džiaugiausi. Ir šypsojausi daugiau.
... praleidau daugybę vasaros vakarų prie ežero su gerais žmonėmis.
... įmerkiau kojas į Baltijos jūrą, suvalgiau vaflį sėdėdama netoli Šventosios bibliotekos, pečius surėmus su T., besidžiaugdama, kad esu.
... mečiau lauk visus žmones, kuriems manęs nereikia. Nebeliko mano draugiškų žinučių su siūlymais susitikti, nebeliko manęs kaip mūsų draugystės kurstytojos ar žmogaus, kuris nuolat inicijuoja visus susitikimus. Palikau juos tyloje. Pasirodo, man jų irgi nelabai reikia.
... nenorėjau, kad ji baigtųsi.
Tačiau niekas nežino kaip ją sulaikyt, todėl laikas rudeniui.

Kas tavo vasarą padarė gera?

6 komentarai:

 1. eina sau kyla iš gerklės dėl to, jog aprėpei savo kūnu Berlyną ir niūniavai mokėtus žodžius kartu su Turneriu, o šiaip kaip jis tikrovėje? <3 mano vasara man buvo nuostabiausia, nes mokėjau ilsėtis ir niekur neskubėti ar planuotis išankstinius pasiūlymus susitikti dar net nepasidžiaugus šiandienine akimirka, nors rašiau mažai, bet turėjau pagalvoti ką noriu kitąkart parašyti ir kokią žinutę paskleisti. aš manau, kad rudens verta laukti ne tik dėl to atmosferiškai gero oro, bet ir paltų, uždengiančių įkaitusias sielas.
  dalinuosi ir aš - https://tukstantmiegiaisapnai.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. tikrovėje jis toks pats kaip aš ir tu - žmogus! bet labai gražus ir talentingas žmogus. džiaugiuosi, jog tavo vasara buvo nuostabiausia ir būtinai užbėgsiu pas tave į tinklaraštį. ačiū už komentarą!

   Panaikinti
 2. Todėl nes buvau su brangiausiais žmonėmis, geriausia drauge ir aišku saulėtos dienos buvo visa tai ko man reikėjo ištisus metus...https://letgolifesss.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
 3. Taip maloniai skaičiau ir perskaičiau šitą straipsnį pietų pertraukos metu, kad net nusišypsojau ir pagalvojau: "o mano vasara buvo nepakartojama, nes tai buvo MANO vasara". Ačiū už gražias mintis, privertė pamąstyt apie paskutinius gyvenimo mėnesius :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. labai smagu, jog maloniai perskaitei ir net nusišypsojai, very good, kad ir tavo vasara buvo super! ačiū tau už komentarą! ♥

   Panaikinti