antradienis, kovo 12, 2019

Trys tekstai. #2


įdomu ir gyventi.
vasario 05, 2016

"ar įdomu gyventi?" - klausiu savęs, tavęs, jų, mūsų ir visų kitų.
gyventi pasaulyje, kuriame šitiek dvasinių mutacijų ir žmogaus vertybių anomalijų yra mažų mažiausiai nejauku ir netgi baugu. žmonės apsimetinėja, meluoja, jiems pradeda vaidentis, jog šiais laikais, taip vadinamoje individualizmo epochoje, be apgavysčių ir niekšiškumo nieko nepasieksi. visuomenė po truputį išsigimsta.
gyventi man yra baisu. ne įdomu.


tie, kurie nekenčia gyvenimo, gyvena amžinai.
balandžio 20, 2016

piešiu kraupias berniukų versijas, kurias neseniai susapnavau. jie visiškai neprimena svajonių. greičiau košmariškos mano pačios versijos, pateiktos įžūliai vyrišku pavidalu mano pasąmonės, kuri vėl sumanė pasityčioti iš manęs.
kiek daug dalykų galima pamatyti užsimerkus, nes jie taip įkyriai braunasi vidun! o vis dėlto baisiausios ir aršiausios kovos būna tarp to, ką žinai ir ką jauti. bet aš vis dar nesuprantu, jeigu sakau, kad nieko nejaučiu, kodėl tas niekas vis vien daužo man širdį? kodėl aš ir vėl meluoju pati sau ir nesuvokiu, kas realybėje vyksta iš tiesų? kodėl nuolatos jaučiuosi tokia pasimetusi ir sutrikusi? ta mintis, jog visos realūs rūpesčiai išties egzistuoja, atrodo tokia juokinga ir absurdiška. galbūt viskas vien tik dėl to, kad savo gerąsias dalis atidaviau blogiems žmonėms, kurie labai norėjo dar prie to ir kontroliuoti viską, kas liko mano viduje.
kirminai galvoje.
sausio 19, 2017

žemės traukos veikiama naktis nukrenta ir iš paskos atsitempia akliną tamsą. o mano galvoje viena po kitos mezgasi šiurpios, bet visai realios mintys, kurias vieną po kitos adresuoju savo pačios susigalvotiems dievams. nes tikrieji jau nebegyvi.
masėms sukurti reiškiniai buvo skirti žmonėms kontroliuoti, kad manipuliatoriai kirminai, kurie plinta nesuvokiamai per greitai, lengviau įsibrautų į mūsų protus ir sunaikintų mus visus iš vidaus. jų nuorodos skirtos mums yra niekšiškai netikros, melagingos ir apgaulingos.
žmonių gobšumas dažnai kompensuojamas sudaužytomis širdimis. ir suėstais protais.
prisiminkite tas naktis ir rytais, kai jos jau bus mirusios. nes jos vis dėlto juk buvo.


Kai man visiškai nesirašo, aš jums ir sau rodau senus tekstus. Atsiprašau. 


4 komentarai:

 1. galbūt trečio teksto pradžia įkvėpta twenty one pilots? nes man iš karto perskaičius galvoj suskambėjo - night falls with gravity...:D beje, man visai patiko toks įdomus, gal net šiurpokas vibe šitų tekstų.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jeigu atvirai, tai visi tie trumpučiai tekstai yra twenty one pilots įkvėpti :D nes tuo metu buvo laikotarpis, kai labai aktyviai klausydavau jų ir analizuodavau dainų tekstus :D
   ačiū labai! ♥

   Panaikinti
 2. Skaitydama Tavo įrašus pradedu gailėtis, kad neatradau Tavęs anksčiau ir kad neskaičiau gan ilgą laiką nei vieno Tavo veikalo...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. geriau vėliau nei niekada! dėkoju, jog sugrįžai ♥

   Panaikinti